Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiTiskové ZprávyPřijďte podpořit charitativní koncert zpěváka Jardy Parčiho…

Přijďte podpořit charitativní koncert zpěváka Jardy Parčiho…

Přijďte podpořit charitativní koncert zpěváka Jardy Parčiho…

Přijďte podpořit  charitativní koncert  zpěváka Jardy Parčiho – výtěžek ze vstupného Karolínce pomůže  na rehabilitaci, asistenčního pejska ….

Rodinu Šplíchalových krutě poznamenala před 5 lety vážná dopravní nehoda, když do nich z boku narazil bezohledný řidič. Jen zázrakem všichni přežili, malá Karolínka však zůstala připoutána na invalidní vozík. Tři roky čekala dívenka na operaci kyčlí, kterou podstoupila před dvěma měsíci. Její příběh odvysílala televizní stanice a v tu chvíli si reportáže všiml zakladatel charitativního neziskového projektu pod názvem Dotek štěstí zpěvák a moderátor Jaroslav Parči.

Dotek štěstí je neziskový projekt vytvořený za účelem cílené pomoci dětem. Jeho záměrem, posláním a náplní je pomáhat především nemocným dětem, které kvůli své finanční tísni nemohou využít veškerých prostředků a možností nabízených zdravotnickým systémem pro jejich uzdravení.

V neděli 4.1 se zpěvák vydal právě za Karolínkou, aby se poznali, a aby ji a její rodinu pozval na svůj narozeninový koncert, který se uskuteční 30. ledna 2015 od 19 hodin v kulturním domě SIGMA (Hlavní 141, Praha 4 – Spořilov) a ze kterého výtěžek ze vstupného Karolínce pomůže například na rehabilitaci, asistenčního pejska …. Koncert živě doprovodí BIG BAND BISKUPSKÁ pod taktovkou dirigenta Milana Tolknera , zazpívají Helena Hamplová, Petra Longauerová, Kateřina Tošnarová, Barbora Cínová a na housle zahraje Michael Hejč.Přijďte podpořit dobrou věc.

foto : Lusknisi.cz

Facebook komentáře

Sdílejte články