Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyPrémiové ketchupy Spak Master

Prémiové ketchupy Spak Master

Ketchup

Prémiové ketchupy Spak Master

Prémiové ketchupy Spak Master – už nikdy nebudete chtít jiný

Značka Spak uvedla na český trh nové prémiové Master ketchupy s vysokým obsahem šťavnatých rajčat dozrálých na italském slunci. Na receptuře se přímo podílel majitel společnosti Hans Peter Spak. Kromě standardní varianty ketchupu je nyní v nabídce také Spak Master ketchup Jalapeño a Spak Master ketchup se sušenými rajčaty. Ochutnejte kvalitu, ochutnejte opravdový ketchup, který se stal vítězem testu v pořadu A dost! Televize Seznam.

ketchup Japaleno

ketchup Jalapeno

Kvalitní zpracování, vynikající chuť a důraz i na ty nejmenší detaily – to jsou základní přísady každého výrobku Spak. „Při výrobě klademe vysoké nároky na vstupní suroviny. Jako jediná značka na českém trhu používáme pro výrobu našich ketchupů výhradně italská rajčata. Kvalita je tedy naším hlavním benefitem, svědčí o tom mimo jiné také skutečnost, že jsme letos s naším výrobkem Master ketchup vyhráli v nezávislém testu kečupů v pořadu A dost! Televize Seznam, a toho si velmi ceníme,“ říká Hans Peter Spak, majitel společnosti.

Buďte opravdový gurmán a vychutnejte si ketchup se svým oblíbeným pokrmem – zkuste neochucený vašim dětem na špagety, Spak Master se sušenými rajčaty na italskou bruschettu nebo odvážný Spak Master Jalapeño ke šťavnatému steaku. Ketchupy Master jsou k dostání ve skleněném obalu, který díky svým vlastnostem dokonale uchovává jejich chuť, vůni i barvu. Na každé etiketě naleznete podpis pana Spaka.

Spak Master ketchup

ketchupy Master

Jedná se o prémiový ketchup s vysokým obsahem italských rajčat. Nenajdete v něm žádný přidaný škrob, aromata, barviva, konzervanty ani žádné jiné přídavné látky. Za jeho plnou a výbornou chutí stojí právě kvalita vstupních surovin a skutečnost, že na 100 g výrobku je použito úctyhodných 210 g vyzrálých rajčat. Obvyklá maloobchodní cena Spak Master ketchupu je 37,90 Kč za 340g balení a 44,90 Kč za 530g balení.

Spak Master ketchupy pro gurmány – Master Jalapeño a Master se sušenými rajčaty

Tyto novinky značky Spak jsou určeny pro všechny gurmány. Díky vysokému obsahu rajčat (200 g na 100 g výrobku) mají plnou a výbornou chuť podobně jako standardní Spak Master ketchup. Varianta Spak Master Jalapeňo osloví příznivce pikantní chuti, která se výborně snoubí s klasickým kečupem. Spak Master se sušenými rajčaty nabízí intenzivní chuť s kousky sušených rajčat. Maloobchodní ceny se na trhu pohybují kolem 44,90 Kč za balení 530 g.

Výrobky značky Spak jsou i díky dlouhodobému působení na českém trhu a velké oblibě u zákazníků k dostání ve většině maloobchodních prodejen.

———————————————————————————————————————————————————————–

O společnosti Spak

Historie rodinné rakouské společnosti Spak sahá až do roku 1935 kdy byla ve Vídni založena Fritzem Spakem, otcem dnešního majitele pana Hanse Petera Spaka. V roce 1990 byla založena také pobočka v České republice v šumavském městě Sušice (jednalo se o první zahraniční akvizici v ČR) a následně také výrobní závod. Ve společnosti nyní pracuje více než 150 zaměstnanců a firma je tak jedním z významných regionálních zaměstnavatelů. V posledních letech společnost investovala desítky milionů korun do rozšíření a modernizace výrobní technologie. Spak nabízí širokou paletu výrobků v různých baleních. Značka si našla cestu do malých obchodů, stejně jako do velkých hypermarketů. Výrobky společnosti Spak jsou rovněž již řadu let exportovány, a to převážně na západoevropské a zámořské trhy. Více informací na Facebooku či Instagramu spakmasmak.

Adéla Kubaštová/adela.kubastova@double-u.cz

Facebook komentáře

Sdílejte články