Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiTiskové ZprávyPražské castingy soutěže LOOK BELLA 2015 .

Pražské castingy soutěže LOOK BELLA 2015 .

Pražské castingy soutěže LOOK BELLA 2015 .

Dvanáctý ročník prestižní soutěže krásy LOOK BELLA 2015 odstartoval letos na podzim sérií 13ti castingů po celé České republice. V Praze proběhly castingy hned dva – 18.9. a 5.10., vždy v Galerii Harfa. Oba castingy proběhly pod záštitou hejtmana Středočeského kraje, pana Ing. Miloše Petery.

Účastníci castingů se mohli registrovat předem na webových stránkách www.lookbella.cz nebo přijít jen tak v průběhu odpoledne, registrovat se na místě a castingu se zúčastnit.
Každého castingu se zúčastnilo kolem 30ti mladých lidí z Prahy, kteří se snažili okouzlit porotu svým osobitým šarmem. Než registrovaní účastníci předstoupili před porotu, měli možnost se nechat profesionálně nalíčit dekorativní kosmetikou Mary Kay a učesat vlasovými specialisty z kadeřnictví Hair Point. Poté proběhlo focení každého účastníka, rozhovor s porotou a krátká promenáda ve vlastním „civilním“ oblečení, v dalším kole pak následovalo focení a promenáda v plavkách.
V porotě zasedla patronka letošního ročníku soutěže Jitka Válková, která si užila nejen roli porotkyně, ale i zpěvačky a oživila tak castingy účastníkům, porotě i návštěvníkům obchodního centra svými písněmi. Kromě Jitky zasedl v porotě také ředitel modelingové agentury Prestige Models, pan Ing. Martin Špaček, modelka Alexandra Belingerová, výherci a úspěšní účastníci minulého ročníku soutěže modelka Michaela Buchtová, modelové Antonín Žížala a Dalibor Novotný.
Vyhodnocení proběhne po skončení všech castingů v ČR, ze kterých bude do semifinálového kola vybráno 24 dívek a 12 mladých mužů.
Děkujeme tímto regionálním partnerům pražského castingu – Mary Kay, kadeřnictví Hair Point, fotografce Tatianě Horošilové. Dále mediálním partnerům castingu – Pražskému deníku, Pražskému zpravodaji, kulturnímu portálu Pragmoon a rádiu Seejay.
Celá soutěž pokračuje Semifinálovým galavečerem v Brně 11.11.2015 v prostorách Laser Show Hall, po kterém následuje Velké Finále 11.12.2015, již tradičně pořádané v luxusním hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Záznam z letošního Finálového galavečera bude odvysílán na TV Barrandov. Vítězky a vítězové si i v letošním roce kromě titulu z prestižní soutěže krásy odnesou spoustu cen od partnerů soutěže, jako např. lyže nebo snowboard od společnosti ELAN, korunky od LILIEN Czech Jewelry, roční členství do fitness center, luxusní kosmetiku, exkluzivní vlasovou péči, roční kůru na vlasy Donna Hair Forte a mnoho dalšího. Vítězka titulu LOOK BELLA WORLD bude pak reprezentovat ag. PRESTIGE MODELS a Českou republiku na některé z prestižních mezinárodních soutěží krásy.
_MXA8657

_MXA8623

Facebook komentáře

Sdílejte články