Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Pralinky TV RELAX

Pralinky TV RELAX

V příjemném prostředí vinárny uvedly hlavní protagonistky, Linda Finková, Aneta Christovová, Vlaďka Pirichová (známé jako první ženské trio Trojhlavá saň) a Sandra Pogodová koncept pořadu PRALINKY. Dle jejich slov, pokud jim pro samý smích bylo rozumět, se jedná o veselý pořad na dámská témata, na který by se měli dívat i muži, neboť je rozhodně důležité znát názory „nepřítele“.  Na přítomných bylo znát, že se záměr dámám rozhodně daří.

Mezi hosty jsme zahlédli například Petra Kutheila, Radima Flendera, Genny Ciatty, Hanku Křížkovou, Hanku Čížkovou, Jana Kopečného, Sámera Issu a po dlouhé době vyrazila i módní návrhářka, Dominika Sedláčková, která s sebou přivedla i své dva syny.

Protagonistkám to na akci velice slušelo a to díky spolupráci s kvalitními značkami. Dámy oblékla firma ULLA POPKEN z nové prodejny OC Letňany. Luxusní německá dekorativní kosmetika ARTDECO v rukách dvorní vizážistky Mirky Huděcové se postarala o make-up Trojhlavé saně a vlasy dámy svěřily do péče známé vizážistky a haistylistky Míše Pohádce.

O sladké potěšení se postarala švýcarská firma LINDT. Ta celý prostor vinárny vyzdobila svými pralinkami, které si hosté nakonec odnesli s sebou domu.

Premiérové díly pořadu Pralinky na TV Relax můžete vidět každou sobotu v 15:55h

Facebook komentáře

Sdílejte články