Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiTiskové ZprávyPraha byla svědkem vyhlášení výsledků Miss Czech Press – soutěže mladých krásek z celé ČR.

Praha byla svědkem vyhlášení výsledků Miss Czech Press – soutěže mladých krásek z celé ČR.

Praha byla svědkem vyhlášení výsledků Miss Czech Press – soutěže mladých krásek z celé ČR.

Vyvrcholení druhého ročníku Miss Czech Press 2015, do kterého se na začátku přihlásilo 233 dívek (50 vybráno na casting), se konalo o druhém víkendu v říjnu v příjemném přívltavském pražském klubu Lávka za účasti téměř 150 hostů, zejména z řad podnikatelů a majitelů velkých obchodů – sponzorů této soutěže. Z 10 finalistek, tak jak je obvyklé u takových soutěží, se vyhlašovali 2 vicemiss, jedna finalistka a také miss sympatie a miss CPI.

Závěrečný galavečer velmi vtipně moderoval Miroslav Šimůnek, český herec, známý zejména z hlavní role v Troškově filmové pohádce Z pekla štěstí. Několikrát za večer vystoupila stále bezvadná česká skupiny Readi Kirken, která svými písničkami umocnila večer plný ženské krásy, ladnosti pohybů a dojetí z vítězství, to vše u soutěžících dívek z celé České republiky.

Ve stále příjemné atmosféře večer tedy gradoval vyhlášením dlouho očekávaných výsledků. Titul Miss Czech Press 2015 získala opravdu krásná 27-letá brunetka Simona Borzíková z Prahy.

Porota to ale určitě neměla jednoduché, to když ve velké konkurenci dívčí krásy musela ještě před vyhlášením hlavní miss vyslovit svůj nezvratný verdikt i nad titulem 1. a 2. vicemis, kterými se staly také pražačka Blanka Patricie Skálová (21 let) a mostečanka Kateřina Pastyříková (24 let), které až dojemně, hned po vyhlášení výsledků, blahopřály letošní absolutní královně krásy této soutěže.

Titul Miss sympatie potom získala Monika Vragová z Břeclavi (23 let).

Lze jen doufat, že se budou konat i další ročníky této skvělé a dynamické soutěže, která je důkazem toho, že v naší republice máme opravdu jedny z nejkrásnějších dívek na světě.

A. P. Strnad

Facebook komentáře

Sdílejte články