Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Pozvánka na přednášku – Charakter nebo zisk

Mark Ammerman přijede do ČR, aby se s námi podělil o své životní zkušenosti   se společností Enrondne 24.10.  a bude mít přednášku v hotelu IBIS od 19 hodin.

Mark nastoupil do banky Bank of Nova Scotia v roce 1987 poté, co absolvoval školení u jiné banky zaměřené na energetiku a vedl práci s americkými a kanadskými klienty z oblasti prodeje a zpracování ropy a plynu. Později přešel do oblasti investičního bankovnictví a byl ředitelem skupiny pro fúze a akvizice v Houstonu.

MarkMark často veřejně přednáší na téma trhu s ropou a bankovnictví. Přednášel pro vládu SRN, na konferencích Herold’s Pacesetters, konferencích Hart’s Energy Capital, řadě energetických konferencích v Latinské Americe a Asii a je častým přispěvatelem Wall Street Journal.

Mark promoval na univerzitě v Houstonu v oboru financí a ekonomiky a v roce 2006 absolvoval program o leadersipu na škole Richarda Iveyho na univerzitě Canada’s Western Ontario University.

24. října v 19:00 hodin v hotelu IBIS (Plzeňská 14)

Vstupné 100,- Kč

Jeho veřejná služba zahrnuje četné křesťanské activity. Mark a jeho žena Lisa jsou manželé 25 let a mají 3 děti. Mezi jeho koníčky patří safari a automobilové závody Ferrari. Nyní je v důchodu.
Terry Brown, Primenet

Podobné příspěvky

ČESKÁ CHUŤOVKA – ZNAČKA, KTERÁ SI NA NIC NEHRAJE

Afri

Farmáři se vracejí na trhy

Afri

Vzrušující a okouzlující Dominikánská republika

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady