Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Postavte si svůj motocykl

Máte problém vybrat pro své dítě zajímavý kroužek, z kterého by byl nadšen on sám a vy měli dobrý pocit z toho, že se naučí něco nového? Přihlaste ho do Motosport akademie.

 

Stanice techniků DDM hl. m. Prahy (Dům dětí a mládeže) ve spolupráci se střediskem motocyklového sportu Hořice připravuje na druhé pololetí školního roku 2012/2013 a následně na celý školní rok 2013/2014 technicky zaměřený projekt Motosport akademie pro zájemce z řad dětí základních škol od 7 let.minibike

 Absolventi prvního ročníku Motosport akademiezískají povědomí o konstrukci malého motocykluMinimoto 40 (minibike) a technické dovednosti při demontáži a montáži jeho součástí a celků. V závěru výuky budou schopni samostatně sestavit plně funkční motocykl. To vše pod dohledem zkušených instruktorů motosportu s využitím metod efektivního učení obsahujícího prvky hry.

Pro absolventy následujícího druhého ročníku projektu Motosport akademie je zdarma výuka základů jízdy na Minimoto pod vedením trenéra motosportu Dušana Ocelíka a jezdce Ladislava Chmelíka, vicemistra IDM 125 ccm. Cílem je, aby mechanik uměl motocykl nejenom servisovat, ale i ovládat. Nejšikovnějším absolventům – mechanikům bude nabídnuta spolupráce v navazujících projektech.

Motorku Minimoto 40 můžete vidět na Stanici techniků na Dni otevřených dveří 23. 3. 2013.

Více informací na http://www.ddmpraha.cz/

 

 

 

 

 

Podobné příspěvky

Pátý ročník soutěže Paintball Czech Army Cup a druhý ročník Airsoft Czech Army Challenge

Afri

ČESKÉ LÉTO 2020 na Novoměstské radnici v Praze

Afri

Češi jsou na tuzemskou spotřebu piva hrdí

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady