Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyPeugeot Rifter to je Váš nový partner na cesty

Peugeot Rifter to je Váš nový partner na cesty

Peugeot Rifter

Peugeot Rifter to je Váš nový partner na cesty

Elegantní, robustní a přitom živý a výkonný je nový multifunkční osobní vůz PEUGEOT Rifter se symbolem všestrannosti a neomezených možností. Rifter je postaven na zcela nové platformě EMP2. Krátká vysoká kapota a zvýšená světlá výška mů propůjčují vzhled vozu all‑roadi.  Světelný podpis s integrovaným denním svícením a vertikální přední maska podtrhují vyváženou dynamickou siluetu kompaktních rozměrů.  Peugeot Rifter to je třetí generace osobní verze malé dodávky, která se dosud prodávala pod označením Partner Tepee. volant PeugeotŘízení v PEUGEOT i‑Cockpit® je díky kompaktnímu volantu, zvýšené přístrojové desce a velkému dotykovému displeji mnohem přehlednějšíí a  intuitivní. Situaci na vozovce máte ze své  pozice řidiče pod kontrolou a systém Advanced Grip Controli vámdodává pocit bezpečí. Advanced Grip Control je systém posílené mobility.  Pomáhá udržovat stabilitu vozu a protiprokluz, jízdu si tak užijete na všech typech povrchu. Na výběr je z několika možností režimů – standard, bláto, sníh či písek. A pokud náhodou narazíte na strmý kopec či svah, nevadí, o to se postará Hill Assist Descent Control, který vám pomůže udržovat optimální rychlost dolů.

Benzínové motory 1.2 PureTech jsou k dostání o výkonu  110 k s manuální převodovkou.

 

PŘÍJEMNÉ A JISTÉ ŘÍZENÍ

Řízení vozu  Vám usnadní– Navigace 3D, funkce Mirror Screeni, bezdrátové indukční napájení chytrého telefonu  a také í asistenční systémy řízení.

Seznam bezpečnostních asistentů:

  • systém pro rozpoznávání dopravního značení a signalizaci při neúmyslném vyjetí z jízdního pruhu nebo  také systém sledování mrtvého úhlu,
  • systém pro sledování únavy řidiče a varování před srážkou – Active Safety Brake,
  • automatické přepínání dálkových světel,
  • couvací kamera.

Rifter se Vám přizpůsobí ve  všech požadavcích. Otevíratelné zadní okno,  samostatná a sklopná zadní sedadla s funkcí Magic Flati, objem zavazadlového prostoru od 775 (pod kryt až do 3500 li ), střecha Zénith s nejrůznějšími odkládacími prostory a další přihrádky vám umožní komfort při odkládání všech věcí. Rifter

Jeho moderní a vyspělý interiér s promyšlenou variabilitou uspořádání a velkorysou prostorností slibuje zcela nevšedních zážitky.

K dostání jsou  dvě délky a verze pro 5 i 7 míst k sezení. Prodloužená délka měří 4 750 mm a ta kratší 4 400 mm. Peugeot Rifter se stává praktickým vozem, který navíc disponuje moderní technickou výbavou. 

Peugeot Rifter je vhodný pro  živnostníky nebo aktivní jednotlivce či početné rodiny.

interier Rifterred.

Facebook komentáře

Sdílejte články