Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyOriginální vánoční dárek nabízí AUTODROM Most

Originální vánoční dárek nabízí AUTODROM Most

Most

Originální vánoční dárek nabízí AUTODROM Most

Mostecký autodrom nabízí originální dárky pod vánoční stromeček. I vletošním roce nabízí společnost AUTODROM MOST má tipy na zajímavý, neotřelý a originální dárek pod vánoční stromeček, a to ze sortimentu svých produktů a služeb.

Obdarovaný se může těšit na adrenalinový zážitek ze závodů, svezení po dráze nebo zdokonalení svého řidičského umění vkurzech bezpečné jízdy, „ježíšek“ potom na zvýhodněný nákup vybraného dárku.

Autodrom Most„Doporučujeme potěšit své blízké a přátele zejména VIP vstupenkou na závodní víkend populární série NASCAR, nebo naší žhavou novinkou, kterou je kurz bezpečné jízdy za snížené viditelnosti,což není jen obyčejná škola smyku. Vyznavači adrenalinu pak mohou pod stromečkem najít poukaz na sportovní jízdu po dráze vokruhovém speciálu OCR,“ vyjmenovala obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.Při nákupu vcelkové hodnotě nad 1000 Kč zákazník obdrží navíc vstupenku na závodní víkend Whelen NASCAR Euro Series, který autodrom přivítá včervnu příštího roku.

Pokud vybere dárky za 5000 Kč a více, bude osvobozen od úhrady poštovného. „Poukazy i vstupenky je možné pořídit vpapírové podobě i elektronicky. Vpřípadě nákupu na dobírku prostřednictvím České pošty přijímáme poslední objednávky vpondělí 16. prosince, nakupovat on-line lze až do středy 18. prosince.,“ upřesnila Svobodová.

Automotodron Most Vybírat lze ale také zdalších oblíbených dárkových voucherů. Například testovací jízdu na dráze ve vlastním voze či motocyklu, VIP a běžné vstupenky na závodní víkendy ADAC GT Masters či Czech Truck Prix, kurzy bezpečné jízdy dle výběru nebo UNI poukaz. „Dárek zmosteckého autodromu udělá radost motoristickým fanouškům, začínajícím, méně zkušeným i ostříleným řidičům a také milovníkům jízdy vterénu,“ vyjmenovala Jana Svobodová.

Veškerou nabídku poukazůa vstupenekzájemci najdouna webových stránkách autodromu.

TZ/Jan Foukal, e-mail: foukal@autodrom-most.cz

Facebook komentáře

Sdílejte články