Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiTiskové ZprávyOd ledna bude TOPART MEDIA pomáhat s komunikací témat Nadačnímu fondu Psí Naděje.

Od ledna bude TOPART MEDIA pomáhat s komunikací témat Nadačnímu fondu Psí Naděje.

Od ledna bude TOPART MEDIA pomáhat s komunikací témat Nadačnímu fondu Psí Naděje.

  • zdroj : TOPART MEDIA
  • PRAHA, 10. LEDEN 2015 – Specialista v oblasti Public Relations Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA vstupuje do roku 2015 s novým partnerstvím. Od ledna bude pomáhat s komunikací témat Nadačnímu fondu Psí Naděje.„Jako jeden z mála poskytovatelů v oboru Public Relations se věnujeme oblastem kultury, zdraví a neziskového sektoru. Spolupráce s Nadačním fondem Psí Naděje je pro nás výzvou podílet se na projektu, který má smysl. Tiskovým servis budeme poskytovat Nadačnímu fondu Psí Naděje i pro fondem provozovaný web pesweb.cz,“ říká ke spolupráci PR manažer Mgr. Tomáš Kopečný.„Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA předcházely kvalitní reference od renomovaných osobností. Osobní setkání s panem Kopečným a především jeho proaktivní přístup k tématům souvisejících s činností Nadačního fondu Psí Naděje pro nás byly natolik silným impulsem, že jsme se rozhodli se s ním na spolupráci dohodnout,“ vysvětluje zakladatelka Nadačního fondu Psí Naděje Martina Kreysová důvody zahájení spolupráce s Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA.

    Nadační fond Psí Naděje vznikl v září 2011. Jeho hlavním cílem je pomáhat opuštěným nebo týraným psům, stejně jako podporovat psí domovy, útulky a osoby z řad soukromých ochránců zvířat, kterým není lhostejný osud našich nejlepších čtyřnohých přátel. Portál PESWEB nabízí každému uživateli přehledné a jednoduše dostupné informace ze světa psů.

    Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA poskytuje tiskový servis významným klientům z oblasti kulturního života, medicíny a neziskového sektoru. V současnosti spolupracuje s předními lékaři Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. a jeho syn MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D., fotograf Antonín Kratochvíl,  Galerie Malostranská beseda, RockOpera Praha a nestátní neziskovou organizací Rubikon Centrum.

foto: Šebik

foto: Šebik

Facebook komentáře

Sdílejte články