Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyNadační fond REGI Base I. předal 5000 roušek zdarma těm, co za nás slouží

Nadační fond REGI Base I. předal 5000 roušek zdarma těm, co za nás slouží

Regibase predava rousky

Nadační fond REGI Base I. předal 5000 roušek zdarma těm, co za nás slouží

Jsme Češi! Nikdy se nevzdáme! Nikdy!  Nadační fond REGI Base I. v duchu své filosofie podporuje ty, co za nás slouží. V pondělí 23. března 2020 rozvezli reprezentanti Nadačního fondu REGI Base I. potřebným to, co nutně potřebují a stále nemají. Celkem 5000 ks stále nedostatkových roušek obdrželi hasiči a policisté v Praze a středočeském kraji. 

Regibase predava rouskyNejvíce poptávané zboží dneška – roušky – chybí všem. Lékařům, policistům, hasičům, záchranářům. Nadační fond REGI Base I. se zapojil do pomoci těm, co za nás slouží. Zajistil a rozvezl v první vlně 5000 ks roušek. Z doplnění nedostatkového zboží měli všichni neskrývanou radost. Snad nejvíce hasiči ve středočeském kraji v Územním odboru Kladno, protože dosud měli roušky od dětí a rodičů z mateřské školky.

Za dodávku alespoň nějakých roušek byli vděční i na Policii ČR Praha 1 – místní oddělení Bartolomějská,  v již zmíněném Hasičském záchranném sboru Středočeského kraje – Územní odbor Kladno, Odboru cizinecké Policie Olšanská a v Hasičském záchranném sboru hl.m. Prahy. Již v pátek předáváme další tisíce roušek policistům na Moravě.

Nadační fond REGI Base I. se tak stará nejen o ty, co za nás sloužili, ale i o ty, co za nás stále slouží a nasazují za nás své zdraví a své životy a jsme na ně být hrdí.  Jsme Češi! Nikdy se nevzdáme! Nikdy!

Více informací o činnosti fondu a jeho výsledcích naleznete na www.regibase.cz.

Nadační fond REGI Base I. pomáhá od roku 2011 těžce zraněným válečným veteránům, vojákům, policistům a hasičům. Zajišťuje pro ně nejmodernější robotické rehabilitační vybavení a kompenzační pomůcky, vyhledává specializovanou lékařskou a rehabilitační pomoc doma i v zahraničí.

Pomáhejte s námi:

Dárcovské SMS: DMS REGIBASE 90 na telefonní číslo 87 777

Transparentní účet REGI Base: Fio banka, a.s. 2900415315 / 2010

Ing. Bohuslav Zajkr, e-mail: bohuslav.zajkr@regibase.cz.

 

Facebook komentáře

Sdílejte články