Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu

MOTOCYKL 2016

MOTOCYKL 2016

Letošním lákadlem pro motorkáře byly tradičně dvě výstavy motocyklů – v Holešovicích MOTOCYKL 2016, v Brně MOTOSALON. Spousta nadšenců do těchto strojů volili volbu Motosalonu v Brně, my navštívili výstavu v Holešovicích.

Jednalo se již o 20. ročník této výstavy a pořadatelé slibovali hned několik novinek. Od čtvrtka 3.3. do neděle 6.3. se tak všichni milovníci motorek mohli přijít podívat co vše bylo v holešovické hale přichystáno. Součástí programu byla největší česká soutěžní výstava staveb a přestaveb, samozřejmě těch motocyklových, BOHEMIAN CUSTOM BIKE, která zabírala velkou část jednoho z křídel pavilonu. Na veletrhu představilo novinky hned několik firem. Jawa předvedla svou novinku Jawa 660 Vintage, Ducati zaujalo návštěvníky především cruiserem XDiavel, ale nejen tím. Pozornost na sebe přitáhla i Hyperstrada 939  či Hypermotard 939. Krásně vystavené motocykly měla i americká značka Indian a velké zastoupení měla i značka Kawasaki, Husqvarna či Yamaha. Ani čtyřkoláci nebyli ochuzeni a mohli se podívat třeba na značku Polaris.

A pokud jste si nevybrali novou mašinu, mohli jste si alespoň k té “staré” co máte v garáži koupit nějaké příslušenství či oblečení. Firmy Bikers Crown či Motozem měly na výstavě velké zastoupení. Ani venku nebylo všemu konec – program Bezpečně na motorce jistě stál za povšimnutí a většině řidičů by rozhodně přišel vhod. Zkrátka a dobře, i když bylo Brno hlavním trhákem, tak i v Holešovicích se dalo spatřit několik krásných strojů. Teď už se jen můžeme těšit zase na další rok.

Facebook komentáře

Sdílejte články