Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy Modeling Šoubyznys

Móda, jež boří hranice i společenská tabu

Módní návrhář Michal Marek se nebojí extravagance ani boření společenských tabu. Tváří jeho poslední dámské kolekce Můra se stal androgynní model, v Česku poprvé.

Aktuálně návrhář předvedl v paržské Pragovce módní kolekci nazvané 24/7-365/days-4ever. Ani v případě této kolekce nešlpo o pouhé módní vyjádření autora, kolekce má i tentokrát přesah – volně navazuje na kolekci Můra a je ztvárněním příběhu o poznání sebe sama, přijetí sebe sama se všemi klady i zápory, stejností i odlišnostmi. Kolekce byla členěna na tři zcela odlišné, avšak kompaktní celek tvořící řady – unisexovou, dámskou a pánskou.

Hvězdou večera byla dívka jménem Bára, která přes svůj handicap, boku modelky Agáty Prachařové, zvládla svoji roli modelky na jedničku.
Celou přehlídku moderovali Nela Boudová a Františka Čížková a na závěr proběhla ještě kauce obrazů s fotkami, které tým pořídil v Tunisu.

Tentokrát mohou návštěvníci ještě vidět   přehlídku 12.4. v Olomouci v hotelu Nezvalova Archa a 29.6. v době konání MMF, v Karlových Varech ve Spa hotelu Panorama.

FOTO JAROSLAV HAUER

Podobné příspěvky

Šteindler křtil Pawlowské knihu až se zlil

Jaroslav Hauer

Pražské Vánoční mejdlo s Hodinami se blíží

Šebík

Umělecká galerie Moser Praha

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady