Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůŠoubyznysVIP akceMíša Kuklová bude mít prý nového chlapa

Míša Kuklová bude mít prý nového chlapa

Míša Kuklová bude mít prý nového chlapa

Desítka známých osobností poslala do světa zajímavou knihu známé české televizní a rádiové vědmy Ivany Reginy Sádlové Kupcové. Jde o publikaci s názvem
Tajemství pro Vás.
Herci, zpěvačky nebo další kartářky se potkali v jednom pražských klubů, kde to energií a veselou náladou jen sršelo.

Deset kmotrů, mezi kterými byl jediný muž, herec Jan Přeučil, popřálo nové knize vyprávějící o tajemnu, kde součástí je i stručný snář, hlavně hodně spokojených čtenářů.

“Hlavně přeju všem, aby jim všechny věštby vyšly a měli v životě štěstí,”přála třeba Michaela Kuklová,

vedle které se objevila Miriam Kantorková, Eva Hrušková, Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou, Marie Tomsová, Marie Pojkarová či další vědmy a kartářky – Dagmar Kludská nebo Ivana Marie Ivanová Burdová.
“Karty jsou vlastně jen pomůcka. Já třeba se na vás dívám a už o vás ledasco vím, ale musím se na ty lidi napojit,” podotkla kartářka Ivana Burdová. Ta byla právě jednou z kmoter kamarádky, televizní kartářky Ivany Reginy Sádlové Kupcové. “Jsem moc ráda, že jsme se tu takhle krásně sešli, a kdo bude chtít, tomu se i na karty podívám,” slíbila.

A jak řekla, tak bylo.
Michaelel Kuklové předpověděla štěstí a dokonce i nového muže na obzoru.
“Tak to jsem na to sama zvědavá. Prožívám momentálně hezký život, tak pokud bude ještě lepší, bude mě to těšit,” podotkla herečka.Já jsem se s Ivanou Region potkala před mnoha lety a na mnoha příkladech jsem si ověřila, že to, co říká, je pravda, že jí věštby vycházejí. To byly věci, které třeba neměla šanci jinak vědět,” podotkla herčka a dabérka Eva Hrušková, která na akci přišla s manželem Janem Přeučilem.

Facebook komentáře

Sdílejte články