Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Lucie Bílá a 4 tenoři nahráli krásu

PRVNÍ SINGL Z PŘIPRAVOVANÉHO ALBA JE POCTOU KARLU GOTTOVI

Vokální formace 4 TENOŘI dokončuje v těchto dnech debutové album, které vydá

  1. září 2020 Supraphon. Jako speciální dárek z chystaných písní teď nabízí posluchačům novou nahrávku slavného songu „I Believe in You“, kterou ve světě proslavily vokální skupina Il Divo a Celine Dion a u nás ji před 11 lety pro Karla Gotta a Lucii Bílou s názvem „Krása“ otextoval legendární Pavel Vrba. Nyní tato slavnostní melodie znovu ožívá v působivém souznění pěti hlasů. Interpreti – Lucie Bílá a vokální formace 4 TENOŘI – se rozhodli svoji verzi písničky věnovat Karlu Gottovi jako své hudební poděkování.

Je pro nás čest, že Lucie Bílá souhlasila s duetem se 4 Tenory. Vybírali jsme z několika možných skladeb a všichni jsme se shodli na tom, že „Krása“ je ta pravá,“ uvedl manažer a producent Janis Sidovský.

 

Digitální singl „Krása“ bude exkluzivně k dispozici od pondělí 10. srpna 2020 na Supraphonline.cz a od pátku 14. srpna na streamovacích službách a downloadingových servisech.

Vokální formaci 4 TENOŘI tvoří držitelé tří cen Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista opery pražského Národního divadla: Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Album filmových a muzikálových hitů právě v těchto dnech dokončili v nahrávacím studiu Mercury a v rámci probíhajícího turné mají nejbližší koncerty naplánovány na: 20. srpna v Třeboni, 16. září v Jihlavě, 24. září v Českých Budějovicích, 1. října v Litomyšli, 2. listopadu v Prostějově, 3. listopadu v Ostravě, 4. listopadu v Zašové, 12. listopadu v Ústí nad Labem, 8. prosince v Jilemnici a 12. prosince se uskuteční speciální Vánoční galakoncert ve Forum Karlín Praha. www.4tenori.cz

muzi

Podobné příspěvky

V Česku se vloni vyrobil rekordní objem zmrzliny

Afri

Had se plazil před nákupním centrem

Afri

Kadeřnická soutěž AICHI má svého vítěze

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady