Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiZprávy z PrahyKrása nepřichází sama aneb o klinice AURUM CLINIC

Krása nepřichází sama aneb o klinice AURUM CLINIC

Krása nepřichází sama aneb o klinice AURUM CLINIC

Soukromá klinika plastické a estetické medicíny a chirurgie, která je současně i První Evropské školící a aplikační centrum Metac<>crillu, poskytuje širokou nabídku služeb. Je to zdravotnické zařízení splňující nejvyšší standardy péče. O rozhovor jsme požádali ředitelku kliniky prim. MUDr. Ivanu Němečkovou.

Paní ředitelko, mohla byste stručně přiblížit našim čtenářům současnou nabídku zdravotnických služeb kliniky,kterou řídíte?

Provádíme úspěšné celou řady estetických výkonů- například: odstranění vrásek – (pomocíHI FU, Silkpeel, mezoterapie, Metacrill), zvětšení rtů, korekce povislých koutků, zvýraznění dolní čelisti, brady, vypnutí kůže krku a dekoltu, zpevnění, zvětšení a korekce tvaru prsou, napnutí povislé kůže paží a omlazení rukou, zvětšení a dotvarování hyždí, genitálií,zvětšení objemu penisu, úprava tvaru penisu, opravy jizev, deformit.

V čem vidíte přednosti v použití zmiňovaných metod?

Zdůraznila bych zejména praktické výhody, mezi něž patří :mini invazivita estetických výkonů, zákroky nejsou časově náročné, ihned po zákroku odcházíte domů či zpět do práce, můžete odjet vlastním autem nebo odletět letadlem. A pak také- přirozenost: omlazovací zákroky nezmění výraz vaší tváře, minimálně ovlivní mimiku. Zákroky lze provádět celoročně MUDr. Ivana Němečková je vedoucí školitelka aplikace Meta Crillu v E vropě. Hlavní lékařka pro komplexní estetickou péči- odstranění vrásek, formování postavy- pomocí aplikace implantátů, karboxyterapie, HI FU, mezoterapie, laseru,- dietologické poradny apod.

Každý chce žít dlouho, ale nikdo nechce být starý. Jaký rozsah poradenské péče Aurum Clinic v současné době nabízí?

Naším cílem je, aby klienti odcházeli maximálně spokojeni. V rámci naší kliniky působí také speciální poradny. Jsou to: Poradna plastické a estetické medicíny. Výživová poradna – program redukce tělesné hmotnosti. Poradna kosmetiky a vizážistiky. Naše klinika nabízí: bezplatné poradenství, kde na míru navrhneme postup vhodný přímo pro každého klienta; vzdálenějším klientům vycházíme vstříc a při vzájemném odsouhlasení umožňujeme spojit konzultaci přímo se zákrokem; v případě Vašeho zájmu Vám naše vizážistka doporučí vhodné líčení; dále Vám nabízíme pravidelné kontroly, konzultace a kosmetické služby.

Dověděli jsme se, že jste první evropské školící a aplikační centrum Metacrillu. V čem spočívá tato aplikace?

Meta<>Crill® je jedinečný biokompatibilní materiál, podporující tvorbu vlastního kolagenu. Používá se proto k výplním a k odstranění estetických vad. Je to metoda zcela bezbolestná, časově nenáročná, návrat do běžného života je možný takřka ihned. Nemigruje v těle, nezpůsobuje alergické reakce, neobsahuje toxickélátky čibílkoviny.Meta<>Crillem® se docílí zdůraznění oblastí lícních kostí, čelisti, rtů, hýždí či zpevnění prsou, ale lze také docílit omlazení a odstranění příznaků stárnutí, vrásek, dodání objemu ztraceného ve tváři, zvýraznění čelisti a tváře, omlazení rukou, stejně jako zvětšení objemu penisu či ženských orgánů. Metoda je dále ideální na opravení vrozených estetických vad vzniklých úrazem a vad získaných, například na hřbetu, špičce a hraně nosu, zkrácením brady, nesouměrností tváře, jizev, „pectus excavatum“ nebo na ošetření sekundární lipodystrofie při antiretroviální terapii apod. (Aurum Clinic jako jediná v České republice disponuje licencí od španělské společnosti Euroquirurgica, která je exkluzivním distributorem látky Meta<>Crill® pro celou Evropu a má jako jediná v ČR oprávnění k organizaci kurzů aplikace Meta<>Crill® a k udílení diplomů proškoleným

MUDr. Ivana Němečková je vedoucí školitelka aplikace Meta Crillu v E vropě. Hlavní lékařka pro komplexní estetickou péči- odstranění vrásek, formování postavy- pomocí aplikace implantátů, karboxyterapie, HI FU, mezoterapie, laseru,- dietologické poradny apod. Absolventka LF UK v Praze, pracovala jako asistentka ORL katedry ID VL v Praze a posléze řadu let v Univerzitní nemocnici v Seville ve Španělsku. Od r. 2009 je ředitelkou zdravotnické sekce Euroquiurgica CR s.r.o., výhradní zástupce implantátu Meta Crill v E U. Ředitelka teoreticko-praktických kur.

foto: Olga Hrušková

Facebook komentáře

Sdílejte články