Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Když se spojí bojová MMA a lední hokej, vznikne dobrá věc !

Hokejová sezóna 2014/2015 je vyjma pár týmů bojujících v semifinále play-offs NHL o slavný Stanley Cup u konce, a proto mohli zástupci tohoto krásného sportu, který před nedávnem pobláznil celou ČR během konání mistrovství světa v ledním hokeji přijít podpořit dobrou věc.

V pražském Loca Cafe baru se konala další ALL TV párty, konkrétně 4. večer pro dobrou věc, kterou dorazil podpořit hokejista Jiří Tlustý (27), který v právě ukončeném ročníku NHL přestoupil z týmu Caroliny do mrazivého Winnipegu, kde doplnil své kamarády a odchovance hokejového Kladna Ondřeje Pavelce s Michaelam Frolíkem. Na akci dorazil také čerstvý Mistr ČR, který v hokejové extralize hájí barvy týmu HC Verva Litvínov obránce Karel Kubát (26), kondiční trenér týmu HC Sparta Praha a zároveň několikanásobný mistr ČR a držitel světového titulu v MMA Michal “Háša“ Hamršmíd (35) !

Svou účastí udělali radost přítomným slečnám, ale hlavně podpořili dobrou věc, když cílem večera bylo získat nějaké finanční prostředky k možnému odjezdu dětí z dětského domova v Krásné Lípě na moderátorský workshop do Itálie, který se uskuteční v září letošního roku.

„Já jsem rád, že jsem mohl opět po roce tuto akci přijít podpořit. Doufám, že se opět podaří vybrat dostatek financí, aby děti mohly stejně jako v loňském roce k moři odjet,“ řekl Jirka Tlustý.

„Musel jsem vyhodit nějaké kraťasy a vyhrabat staré bundy, jinak bych to asi nedal,“ smál se Jirka po dotazu modela Jana Havlovice ohledně jeho přestupu do Winnipegu.

Petr Vojnar, který opět celým večerem provázel k sobě na pódium postupně zval všechny vzácné hosty a vyzval je ke splnění svého úkolu. Tím bylo losování tomboly, kterého se po dvojicích ujali Karel Kubát s Michalem Hamršmídem a Jirka Tlustý s fotografem Jakubem Ludvíkem. „Dražit budete moci tento dres Litvínova s číslem 1 za mnou. Dres s číslem 2015 totiž poputuje po USA, kde bude propagovat naše ligové mistry,“ vysvětlil Vojnar.

„Jsem rád, že mohu nějak pomoci dobré věci. Děti si to určitě zaslouží! Já jinak hrál fotbal a tenis, hokej v ČR moc nesleduji. Jsem Bohemák a tam rád chodím. Samozřejmě nešlo nesledovat i jízdu Litvínova za jejich prvním titulem v historii, protože to jak ten tým všechny lidi strhnul, jak mu nakonec fandila většina republiky, to bylo neskutečný,“ řekl uznávaný fotograf Jakub Ludvík a pochvalně pokývl hlavou směrem k obránci Litvínova Kubátovi. „Byl jsem pozván, a proto jsem tady. Podpora takové věci se neodmítá,“ doplňuje Háša Hamršmíd.

V průběhu večera se přítomným hostům představil houslový virtuóz Alexander Shonert, laureát prestižních mezinárodních ocenění, ale také například žonglér Petr Šmaha, který na malém prostoru předvedl velkou kuželkovou show.

Nakonec se dočkala také mužská část návštěvníků, když přišla na řadu módní přehlídka návrhářky Marty
Musilové, která na modelkách předvedla svou novou kolekci šatů.

Nakonec se Petr Vojnar zeptal Karla Kubáta na bezprostřední dojmy a pocity ze získaného mistrovského titulu. „Bylo to neskutečné. Bohužel jsem poslední zápas kvůli zranění nehrál. Ale Jirka Šlégr nám s Jirkou Gulou do Třince dovezl výstroj, takže jsme mohli s klukama na ledě slavit v plné polní. Vlastně slavíme pořád a naposledy to asi trošku oslavíme v Turecku, kde nám začíná nový ročník a tvrdá dřiny. Taky se tam rozloučíme s Pavlem Francouzem, který bohužel pro nás odchází do KHL. Na soustředění s námi však ještě cestuje.“

Podobné příspěvky

Veletrhy řešení VII.: „Podnikat chytře a s odvahou“

Afri

Unikátní rehabilitační metoda Fit Pain Free

Afri

Domov pro lidi, kteří se zajímají

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady