Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Karel Gott pokřtil album a otevřel stálou expozici

Praha 6. listopadu 2013

Náš  legendární zpěvák Karel Gott,  pokřtil 6. listopadu 2013 v prostorách Pasáže Koruna v Praze  své nové album:  Láska je nádhera/Dotek lásky 2.  Kmotry desky, pro kterou přezpíval světové popové hity s českými texty, se stali  podnikatel a  politik   Andrej Babiš, moderátor a herec Jan Kraus a ředitelka vydavatelství Supraphon Iva Milerová.

Naše legenda Karel  Gott se při křtu v Pasáži Koruna mj., vyjádřil, že již má připravené další světové evergreeny s českými texty, a udělá vše proto, aby nahrát i třetí pokračování albové série Dotek lásky.

Zástupci vydavatelství Supraphon po slavnostním křtu předali  hvězdě světového  formátu Karlu Gottovi  „Platinovou desku“ za prodej alba Dotek lásky, které vyšlo v loňském roce.

Po slavnostním křtu si mohli  fanoušci a obdivovatelé Karla Gotta v nově otevřené expozici   Bontonlandu zakoupit  jeho německou nebo  ruskou albovou produkci, hrníčky, skleničky, knihy  a další  upomínkové předměty.

Slavnostní křest nového CD naší hudební legendy  se uskutečnil za velkého zájmu jeho obdivovatelů  a fanoušků  všech věkových kategorií –  hlavně žen.

                                                                                                                 JUDr. Svetozár Plesník

  

 _MG_5332 _MG_5381 _MG_5366 _MG_5353 _MG_5335 _MG_5393 _MG_5408 _MG_5405 _MG_5400 _MG_5401

Related posts

Povinné ručení po letech stagnace zdražuje a zdražovat bude dále, více si připlatí řidiči elektromobilů

Afri

2012 – 12

Afri

Herečka Mahulena Bočanová a atlet Jiří Mužík podpořili dobrou věc.

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady