Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Karel Gott navždy zůstane legendou české i slovenské hudební scény

Karel Gott

Dnes, tj. 1. října uplyne přesně rok od úmrtí legendárního českého zpěváka Karla Gotta,. U jeho hrobu se objevují nejrůznější dary a květiny. Fanoušků měl Karel Gott miliony a ti se teď snaží uctít jeho památku. Velmi populární byl také v Německu, a tak se nelze divit, že se k jeho hrobu vydávají i fanoušci ze sousední země.

Karel Gott1. Výročí úmrtí Karla Gotta

 K jeho hrobu stále proudí davy fanoušků. Smrt legendárního zpěváka Karla Gotta je pro spoustu z nich téměř neuvěřitelná. Před svou smrtí Karel stihl dopsat svou autobiografickou knihu.

Zpěvák Karel Gott zemřel 1. října 2019 po vleklých zdravotních problémech. Za svůj život nazpíval nespočet písní a vydal více než 300 alb. Populární nebyl jen v Česku, ale také na Slovensku, Rusku nebo třeba v sousedním Německu.

Karel gottBlíží se oficiální premiéra filmu Karel. Dokument vznikal v průběhu celého roku. Režisérka a kameramanka v jedné osobě Olga Malířová Špátová strávila během natáčení s Karlem Gottem hodně času. Točila jej v zákulisí koncertů, během setkání s fanoušky a také doma s rodinou. Snímek podle autorů přinese neobvyklý  pohled na život legendárního zpěváka Karla Gotta. Film do českých kin vstoupí 15. října 2020.

red.

Podobné příspěvky

Češi by nejraději zašli na pivo s Karlem Gottem

Šebík

Dne 22.10.2015 se koná od 18:00 hod Slavnostní vernisáž výstavy dětí pod názvem "TVOŘIVÉ RUČIČKY" z Dětského kulturního centra …

Afri

DIVOKEJ BILL – POSLEDNÍ KONCERT TURNÉ A ZLATÁ DESKA ZA ALBUM TSUNAMI

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady