Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Ivan Vyskočil má recept na to, jak si romantické chvíle s partnerkou dokonale vychutnat!

Když se herec Ivan Vyskočil poprvé objevil na veřejnosti s o 41 let mladší Romanou, každý jen kroutil hlavou, jaký je Ivan naivka. “Tahle krásná slečna si přece může vybírat, proč by byla s chlapem, co už má vlastní vnoučata …!” A vidíte; všichni se mýlili. Herec s mladinkou přítelkyní randí už šest let a stále se k sobě mají. Tráví spolu všechen volný čas, Romana si nemůže vynachválit, jak je Ivan galantní, jak si ji hýčká a rozmazluje ji. “Je mi s ním prostě krásně”, usmívá se sympatická slečna a dodává: “Baví mě, že s Ivanem není nikdy nuda, že umí skvěle vařit, že má smysl pro humor …”

“… a taky ji občas vyvedu z míry”, doplňuje rázně herec, který v poslední době nejen hraje, ale také píše scénáře a režíruje divadelní představení. “Teď jsem Romanku během jediného dne potěšil, i vyděsil”, spiklenecky mrkne a vypráví, jak naplánoval romantický výlet do jižních Čech. “Nejdřív jsem ji vzal na vodu – na vyhlídkovou plavbu lodí z Hluboké nad Vltavou přes budějovickou kotlinu, kolem zámecké a poněšické obory, proplouvali jsme Karvanickými skalami v poněšické soutěsce. To se Romanka tetelila blahem. Pak jsem ji ale vzal do balónu – a to už tak šťastná nebyla. Normálně se třásla strachy!”

Romana ale počáteční strach z letu překonala a vyhlídkový let si užila, stejně jako následné pasování na hraběnku vzduchu. Protože brzy oslaví narozeniny, čeká, čím ji Ivan zase překvapí. Bude to adrenalin nebo romantika?

Podobné příspěvky

Exekutorská komora zveřejnila další statistiku k exekucím

Afri

Mistrovství Evropy Laserů na Kanárech.

Šebík

Kultovní olympijské regaty jako virtuální

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady