Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiTiskové ZprávyIvan Vyskočil má recept na to, jak si romantické chvíle s partnerkou dokonale vychutnat!

Ivan Vyskočil má recept na to, jak si romantické chvíle s partnerkou dokonale vychutnat!

Ivan Vyskočil má recept na to, jak si romantické chvíle s partnerkou dokonale vychutnat!

Když se herec Ivan Vyskočil poprvé objevil na veřejnosti s o 41 let mladší Romanou, každý jen kroutil hlavou, jaký je Ivan naivka. “Tahle krásná slečna si přece může vybírat, proč by byla s chlapem, co už má vlastní vnoučata …!” A vidíte; všichni se mýlili. Herec s mladinkou přítelkyní randí už šest let a stále se k sobě mají. Tráví spolu všechen volný čas, Romana si nemůže vynachválit, jak je Ivan galantní, jak si ji hýčká a rozmazluje ji. “Je mi s ním prostě krásně”, usmívá se sympatická slečna a dodává: “Baví mě, že s Ivanem není nikdy nuda, že umí skvěle vařit, že má smysl pro humor …”

“… a taky ji občas vyvedu z míry”, doplňuje rázně herec, který v poslední době nejen hraje, ale také píše scénáře a režíruje divadelní představení. “Teď jsem Romanku během jediného dne potěšil, i vyděsil”, spiklenecky mrkne a vypráví, jak naplánoval romantický výlet do jižních Čech. “Nejdřív jsem ji vzal na vodu – na vyhlídkovou plavbu lodí z Hluboké nad Vltavou přes budějovickou kotlinu, kolem zámecké a poněšické obory, proplouvali jsme Karvanickými skalami v poněšické soutěsce. To se Romanka tetelila blahem. Pak jsem ji ale vzal do balónu – a to už tak šťastná nebyla. Normálně se třásla strachy!”

Romana ale počáteční strach z letu překonala a vyhlídkový let si užila, stejně jako následné pasování na hraběnku vzduchu. Protože brzy oslaví narozeniny, čeká, čím ji Ivan zase překvapí. Bude to adrenalin nebo romantika?

Facebook komentáře

Sdílejte články