Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Ing. František Kudrna nabízí byt 5+1 v pražských Hodkovičkách za akční cenu

byt v Hodkovičkách

Pražská čtvrť Hodkovičky má ideální polohu, protože se nachází ve velmi klidné pražské lokalitě – mezi Braníkem, Lhotkou, Modřany a přes řeku s Malou Chuchlí. Žije zde něco málo přes 3 tisíce obyvatel, takže je to taková malá “víska” v Praze. Obklopena zelení a lesy, kde žijí divoká zvířata, místo ideální na klidné procházky a rekreaci. Byt je vhodný pro všechny zájemce, kteří chtějí bydlet v Praze a při tom na dosah  přírody.

Hodkovičky přirozeně navazují na rozsáhlý městský park vhodný na procházky, jogging i jízdu na kole. Sportovní areály, jen pár minut vzdálené na břehu Vltavy, nabízí in-line bruslení, lezecké stěny, golfová hřiště i množství kvalitních restaurací s výhledem na řeku. Proto jsou vyhledávanou lokalitou slavných osobností, bydlel zde například Zdeněk Miler (autor Krtečka), Jaroslav Dietl či autor opony Národního divadla Vojtěch Hynais. Ze současných celebrit tu můžeme potkat také mnoho slavných jmen. Hodkovičky jsou vyhledávanou pražskou lokalitou pro svůj nezaměnitelný půvab starších vilek a vytváří tak kouzelná zákoutí. Mezi památkově chráněné patří – světový unikát rondokubistická vila a přes ulici funkcionalistická vila režiséra Friče.

V sousedství Fričovy vily je momentálně k prodeji luxusní Byt 5+1 situovaný v domě pouze o 3 jednotkách s vlastní velkoryse řešenou zahradou, která ideálně zapadá do koncepce bydlení v této čtvrti. Místo je tedy ideální pro rodinu s dětmi, která chce žít ve městě, v místě s dostupností kvalitních služeb, lékařů, škol i školek a zároveň chce mít vše pod kontrolou a v bezpečí od ruchu velkoměsta.

 

Vila byla vystavena v 80. letech minulého století na prostorném pozemku o výměře 1567 m2. V průběhu let byla postupně upravována dle požadavků majitelů. V následujících letech byl na pozemku vystaven krytý bazén, terasa a další objekty zpříjemňující bydlení. Prostorná zahrada je ve společném užívání pro 3 bytové jednotky.

František KudrnaBytová jednotka je umístěná ve 2.NP vily o 3 obytných podlažích a suterénu. K jednotce dále přináleží dvě prostorné lodžie, sklep i samostatná garáž. Velkou výhodou této nemovitosti je možnost využívat prostornou zahradu včetně bazénu, krbu či skleníku pro pěstování vlastních bylinek. Zahrada je dostatečně velká pro vyžití Vašich dětí i pro pořádání zahradní party a to vše v absolutním soukromí za robustní dálkově ovládanou branou.

Více informací poskytne pan Ing. František Kudrna, tel.: 606 864 334

kudrna.reality@gmail.com

www.kudrna.biz, www.tillit.cz

 

Podobné příspěvky

Dne 10.1.2015 se konal Přátelský ples pořádaný Asociaci českých občanů vietnamského původu

Šebík

Přijďte se inspirovat jarními a letními trendy v oblasti kosmetiky, líčení, kadeřnictví a nehtového designu na veletrh INTERBEAUTY PRAGUE 2018

Jaroslav Hauer

Vysněná dovolená díky HOLIDAY WORLD 2016

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady