Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiZprávy z PrahyInFoHappening – každý má právo na informace

InFoHappening – každý má právo na informace

InFoHappening – každý má právo na informace

freestyle1Ve čtvrtek 5. září proběhne v parku na Karlínském náměstí mezi 14 a 18 hodinou akce nazvaná InFoHappening, která je součástí celoevropské kampaně „Informace právě teď! – Informovaný občan“.

Akce je určena mladým lidem, na které zde čeká velmi lákavý program. Po celé odpoledne bude probíhat graffiti workshop pod vedením zkušeného sprejera. Umělecky zaměření návštěvníci si vytvoří vlastní placku/button v oblíbeném plackovači a přemýšliví prověří svůj postřeh i logické myšlení v IQ koutku. Součástí akce budou exhibicefreestyle2 sportovců z Cirkus Freestyle, těšit se můžete na ukázky city a freestyle sportů, např. skákání v botách Poweriser, freestyle fotbal, freestyle frisbee, footbag, discgolf či slackline. Všechny aktivity si návštěvníci budou moci také sami vyzkoušet. A komu by to nestačilo, může si vlézt do bumperballu a zažít, jak se cítí zápasníci sumo.

 Akce InFoHappening na Karlínském náměstí je součástí kampaně, jejímž organizátorem je Informační centrum pro mládež Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy a Národní institut dětí a mládeže MŠMT. Cílem této kampaně je ukázat mladým lidem jejich práva, včetně jednoho z těch nejdůležitějších – práva na informace, a představit jim síť informačních center pro mládež, kde je záruka kvalitních a ověřených informací zaručena.

Facebook komentáře

Sdílejte články