Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Hudební festival v Karlině již zítra

Karlinsky festival

Festival “Street Happening of Karlín” začíná v neděli 7. října 2018 od 14:00 do 20:00 na Karlínském náměstí v Praze 8 . Zahrají Znouzectnost, Skafandr, Sisus Ralsis a Lonely Virgin Robots,0 k tomu hudební workshopy DJjingu, beatboxu či hry na djembe.

Na Street Happeningu přivítáme kapelu Znouzectnost, kterou není třeba dlouze představovat. Jejich hudba má nejen pořádný rytmus ale i hloubku, kterou si kapela drží už přes 30 let. Nezůstaneme ale jen u punku. Během dne můžete uslyšet mix kapely Skafandr, punk-swing pěkně od podlahy v podání Sisus Ralsis a elektroniku od Lonely Virgin Robots.

Festival dokreslí hudební workshopy, které jsou pro všechny účastníky podobně jako celá akce zdarma. Těšit se můžete na workshop DJingu pod vedením DJ Bicy. V jeho Cool-Dj-School si vyzkoušíte míchání hudby, scratchování a uvidíte také profesionálního DJe v akci. Dále můžete vyzkoušet workshop beatboxu a skupinovou hru na djembe. Zdroj: Kudyznudy

Podobné příspěvky

Oblíbená a zkušená věštkyně Helen Silvan vykládá karty a pořádá úplňkové rituály, po kterých se lidem plní jejich vytoužená přání.

Afri

2013 – 01

Afri

Chemoterapie bez nevolnosti a zvracení? Je to možné!

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady