Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Herečka Mahulena Bočanová a atlet Jiří Mužík podpořili dobrou věc.

Každý den několik tréninkových dávek svých, také těch pro sportovní týmy, skupinky nadšenců pohybu, ale také čas na podporu dobré věci. To vše a mnohem více stíhá atletický mistr Evropy z roku 2000 v běhu na 4×400 metrů překážek a současně vicemistr Evropy z roku 2002 na stejné dráze jednotlivců Jiří Mužík (38) den co den.

V pražském klubu LOCACafe Bar se uskutečnil první charitativní večer roku 2015, který společnost StockholmDream Production pořádala za svého charitativního projektu, jehož účelem je získat dostatek finančních prostředků pro zájezd dětí z dětských domovů k moři.

Během prvního ročníku večerů pro dobrou věc, které se konaly v roce 2014 se akce zúčastnilo mnoho sportovních hvězd, které celý projekt podpořily darováním části svého sportovního vybavení. Tyto sportovní dary bylo poté možno vydražit na internetu a nejinak je tomu i v letošním roce.

„Jsme moc rádi, že se Jirka ujal role kmotra 1. večera. Je tak nějak již tradicí, že se těchto večerů v této roli ujme některý z našich předních sportovců. Tedy kromě úplně prvního večera, jehož kmotrem byl politik Radek John. Strašně moc si jejich pomoci vážíme,“ poděkovala všem na dálku zpěvačka Lucy Junk.

Kromě hudebního vystoupení Týny Koblitzové, jež je vokalistkou Michala Davida mohli návštěvníci shlédnout přehlídku účesů kadeřníka Václava Váňi, ale také se potěšit z přítomnosti další krásné dámy z večera. Tou byla v kožíšku oděná herečka Mahulena Bočanová.

„Když je něco doopravdy pro dobrou věc, tak mám vždy radost, že mohu jakkoliv pomoci,“ řekla Bočanová a Jiří Mužík dodává. „Jsem sice unavený jako kůň, ale pro takovou věc se vyplatí tu únavu ještě trochu potlačit. Zrovna běžím z tréninku ragbistů. Tak snad se dresy podaří vydražit co nejlépe, aby děti mohly i podruhé odjet k moři,“.

V průběhu večera si ještě Jirka popovídal o své kariéře a své současné činnosti trenéra s moderátorem večera Richardem Sacherem, ale také losoval tombolu. „Už je to dobré, kuchař mi velice pomohl. Můžeme losovat,“

zdroj:   internetová, hudební a lifestylová televize ALL TELEVISION

Foto: Marián Juskanin

Podobné příspěvky

Orkán Sabine způsobil lesníkům škody za stovky milionů korun, palivové dříví zlevní

Afri

Ve sněmovně Parlamentu ČR probíhá expozice na téma Osvobození ČSR ve stopách Ludvíka Svobody

Šebík

Karel Gott navždy zůstane legendou české i slovenské hudební scény

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady