Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Herec Igor Chmel v roli Indyho v seriálu Po hlavě

Igor Chmel

V pondělí 6. dubna ve 20.15 čeká diváky poslední díl vůbec prvního vlastního seriálu Prima COOL s názvem Po hlavě, v němž herec Igor Chmela ztvárnil neobvyklou roli mozku hlavního hrdiny Indyho v podání Petra Buchty.

Igor Chmel ksichtyIgor ChmelAčkoliv Igor svou roli pro těchto deset epizod natočil za pouhé dva dny, v kuse, škála jeho emocí je obdivuhodná. Tolik šklebů by mu záviděl i Mr. Bean. „Po natáčení mě bolel celý obličej, ale byla to neuvěřitelná legrace. Režisér, scenárista a producent v jedné osobě Martin Barták mě nechal vyřádit se,” pochvaluje si Igor Chmela svůj mimický maraton.

Vědcům se dosud podařilo identifikovat 43 obličejových neboli mimických svalů. Jejich počet je však velmi individuální. Až 40 % z nich, tedy až devatenáct svalů, u některých lidí vlivem rozdílného vývoje chybí. Není to však příliš velkou překážkou – k vyjádření malého zdvořilostního úsměvu totiž potřebujeme zapojit jen deset obličejových svalů, zatímco k drobnému zamračení nám jich postačí pouze šest. Podle těchto fotek je ale jasné, že zrovna Igor Chmela patří mezi ty šťastlivce s plnou výbavou, kterou se navíc nebojí použít!

Pokud se vám po Igorovi bude stýskat, můžete si ho coby mozek v seriálu Po hlavě užít znovu na našem webu: https://cool.iprima.cz/po-hlave. Případně se můžete pokochat Igorovým improvizačním koncertem v Partičce nebo ho vidět v poněkud netradičním světle – coby lékaře v seriálu Modrý kód. „Největší radost ale budu mít, až se zase bude moct chodit do divadel a já se se všemi uvidím v našem Divadle Verze,” dodává Igor.

Mějte se prima, opatrujte se a ať se vám daří co nejlépe 😊

Nikol Klevcovová
Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima

Podobné příspěvky

Peugeot Rifter to je Váš nový partner na cesty

Afri

Rakouské velvyslanectví uspořádalo v pražském hotelu Jalta již 4.ročník Den rakouského vína

Redaktor J.Hampl

Rodinné firmy jsou větší optimisté

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady