Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiStředočeský krajHejtman Středočeského kraje Miloš Petera a jeho náměstci a radní zítra navštíví první narozená miminka ve středočeských nemocnicích a předají jejich maminkám věcný dar v podobě výbavičky pro miminko.

Hejtman Středočeského kraje Miloš Petera a jeho náměstci a radní zítra navštíví první narozená miminka ve středočeských nemocnicích a předají jejich maminkám věcný dar v podobě výbavičky pro miminko.

Hejtman Středočeského kraje Miloš Petera a jeho náměstci a radní zítra navštíví první narozená miminka ve středočeských nemocnicích a předají jejich maminkám věcný dar v podobě výbavičky pro miminko.

Hejtman Středočeského kraje Miloš Petera a jeho náměstci a radní zítra navštíví první narozená miminka ve středočeských nemocnicích a předají jejich maminkám věcný dar v podobě výbavičky pro miminko.

 

První miminko se narodilo v mladoboleslavské nemocnici 58 minut po půlnoci. Poblahopřát jemu i jeho šťastné mamince přijde hejtman Miloš Petera spolu s radním Karlem Horčičkou v pátek 2. ledna v 10:00.

 

Druhé letošní miminko se ve Středočeském kraji narodilo v hořovické nemocnici v 1:02. V pátek ve 12:00 ho navštíví radní Pavel Hubený.

 

V pořadí třetí narozené miminko ve Středočeském kraji (narozeno ve 3:08) navštíví v pátek v 11:00 v kolínské nemocnici náměstek Marek Semerád a radní Emílie Třísková.

 

Miminku, které se narodilo v benešovské nemocnici ve 3 hodiny a 42 minut, přijde v pátek v 10:00 pogratulovat radní Jiřina Fialová.

 

Miminku, které se narodilo v mělnické nemocnici ve 3 hodiny a 43 minuty, popřejí hodně zdraví radní Jiřina Fialová a náměstek Milan Němec v pátek ve 13:00.

 

Prvnímu příbramskému miminku (narozeno v 6:20) popřeje náměstek Pavel Jetenský v pátek ve 14:00.

 

Prvním miminkám v Kladně (narozeno v 6:45) a ve Slaném (narozeno 8:22) popřeje v pátek v 10:00 a cca v 11:00 radní Zdeněk Štefek.

 

Do nymburské nemocnice zavítá popřát prvnímu miminku, které se narodilo dnes ve 13:03, hejtman Miloše Petera v pátek ve 14:00.

MB-Miminko_roku_1

 

Facebook komentáře

Sdílejte články