Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Free2Move zavádí ve Francii novou službu

Free2 Francie nova sluzba

Free2Move rozšiřuje po úspěšné zkušební fázi svou nabídku měsíčního předplatného bez závazku Car On Demand. V celé Francii je pro jednotlivce a firmy k dispozici více než 2 000 automobilů.

Peugeot 208Peugeot 208Moderní nabídka bez závazku

Nová nabídka cílí na uživatele, kteří potřebují mít za rozumnou cenu vůz k dispozici po dobu několika měsíců bez smluvního závazku z hlediska doby pronájmu. Pro soukromé zákazníky je Free2Move Car On Demand alternativou k nákupu automobilu nebo dlouhodobému pronájmu díky online řešení přizpůsobeného jejich potřebám mobility pro dobu několika měsíců. „Kvůli práci se musím často stěhovat. Car On Demand mi poskytuje flexibilitu, kterou jsem potřeboval. Mohu každý rok auto změnit a předplatné můžu kdykoli zastavit a zase obnovit. Je to ideální řešení,“ Axel P.

cenikFiremním zákazníkům, kteří rozjíždějí nové podnikání a neví, jak se jim bude dařit, poskytuje nabídka bez závazků flexibilitu, která je založena na měsíční bázi a usnadňuje jim řízení firmy.  „Díky tomuto řešení jsem byl schopen reagovat na sedmiměsíční vrchol aktivity, který pokračoval několik měsíců a vyžadoval několik dalších pracovníků. Ve střednědobém horizontu jsem podobnou jednoduchost a flexibilitu nenašel,“ Bernard L., Fleet manager malých a středních podniků

Peugeot 508Související služby v balíčku all-inclusive

Free2Move disponuje pro tuto službu více než 2 000 vozů a 50 verzí modelů značek Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Opel, tedy nejnovější automobily s elektrickými i spalovacími motory za nejlepší ceny. Online předplatné služby zahrnuje:

–          Nabídka jedné výměny vozu ročně,

–          Údržba, včetně prohlídek a servisu vozidla a jeho pneumatik,

–          Asistence 7/7 v případě poruchy, nehody nebo potřeby telefonické rady;

–          Bezkontaktní doručení vozu a jeho vyzvednutí na požadované adrese.

 

Radka Matthey
www.peugeot.cz

 

Podobné příspěvky

Co mají společného chrti, Iva Kubelková a Linda Rybová?

Šebík

Česko zaplaví vlčí máky!

Jaroslav Hauer

Bohnická Divadelní společnost

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady