Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy Modeling Šoubyznys

Finalistka České Miss Karin Křížová zazářila v Superstar!

Modelka Karin Křížová je nejen krásná, ale i talentovaná. Své půvaby odhalila, když se probojovala mezi nejkrásnějších šest dívek České Miss 2019, a nyní ukázala, že skrývá i zlato v hrdle. Karin předstoupila před porotu v rámci prvního kola castingu pěvecké soutěže Superstar, kde předvedla, že zpěv ovládá na výbornou.

“Cestou na casting jsem přemýšlela, jestli uspěji. Zároveň jsem se snažila být klidná a soustředěná. Což se mi vedlo do té doby, než jsem se postavila před porotu. Možná, že tentokrát jsem měla malinko větší trému než při Miss. Svět modelingu pro mě do té doby byl neznámým světem, ale v hudbě jsem se přeci jen už pohybovala a nechtěla jsem si udělat ostudu. Naštěstí ale vše dobře dopadlo a porota byla velice příjemná. Děkuji všem za podporu a důvěru,” svěřila nám své pocity kráska.

Krásná tvář Karin i její talent odrovnali i obávaného porotce Pala Haberu. Ten nejen, že neskrýval obdiv nad jejími půvaby hned poté, co vešla do místnosti, ale stačilo mu vyslechnout si prvních pár tónů, aby krásku poslal do dalšího kola. Následně jej podpořili i další porotci a Karin se tak mohla radovat z postupu.

Podobné příspěvky

Pět nových českých občanů složilo slib věrnosti poprvé v historii do rukou

Šebík

Co je důležité ve vašem životě?

Afri

Během úterního večera pražští strážníci ze skupiny Taxi zadrželi dva „černé“ taxikáře

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady