Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Šoubyznys Zprávy z Prahy

Fenomenální slovenský klavírista a zpěvák Jozef Holly poprvé v ČR

Fenomenální slovenský klavírista a zpěvák Jozef Holly předvede v Praze (na Žofíně a v Klementinu) svou show

Fenomenální slovenský klavírista a zpěvák Jozef Holly, se poprvé představí v Praze! A hned dvakrát. Poprvé v rámci benefičního dne Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou 20. listopadu odpoledne na Žofíně, podruhé pak na vlastním koncertě v Zrcadlové kapli pražského Klementina.

Koncert nejen filmové hudby s klavírem a jeho bandem, se Klementinem rozezní 16. prosince od 20hodin.

„Velmi se na to těším a věřím, že české publikum zaujmu. Je mi ctí hrát v tak nádherném prostoru, jakým je Zrcadlová kaple,” říká 39letý klavírista a zpěvák Jozef Holly.

Charismatický hudebník, který je na Slovensku velmi populární a v Čechách je teprve “objevován”, zahraje směs filmových melodií i svých věcí. Chybět nebudou ani Vánoční skladby.

„Kromě toho, že jsem vydal několik alb, tak jsem právě dokončil nové vánoční CD, takže se diváci mají na co těšit. Těším se také ed tím na benefiční akci na Žofíně u Hanky Kynychové pro děti z dětských domovů. Rád podporuji akce, které mají smysl, a které mají úroveň,” podotkl Jozef Holly.

Zájem o spolupráci s tímto nadaným klavíristou a zpěvákem, který má za sebou i letošní tour po Slovensku, a který jedinečným způsobem posouvá pojem “klavír” do nových dimenzí a zároveň blíže publiku, projevili dokonce už někteří lidé z hudební branže, muzikanti, zpěváci a dokonce orchestry či filharmonie. V příštím roce připravuje Jozef Holly několik koncertů také v Česku, ale i v zahraničí.

Koncerty Jozefa Holleho jsou pojaty v moderní úpravě. Jde jak o klasické skladby hudebních velikánů, tak o hity současnosti v klavírním provedení. Vystoupení, která jsou plná energie, emocí, v závěru přerůstají v zajímavou show, kterou umělec dokáže vytvořit, například i při vystoupeních větších rozměrů se smyčcovým orchestrem.

 

Předprodej vstupenek do Zrcadlové kaple Klementina na
16. prosince zde:
https://www.ticketportal.cz/Event/Jozef_Holly_klavir

 Kromě toho během prosince jede svou “Unikátní Vánoční piano show po SR, kdy navštíví Ružomberok, Bratislavu, Nitru a Košice.

Podobné příspěvky

Zemřel Paul Volcker, bankéř, který uspíšil pád železné opony a rozpad SSSR

Afri

Mezinárodní Erotický veletrh Erofest oslavil již páté výročí

Afri

Jan Toužimský: Baví mě energie celé Anny Kareniny i má role osudového milence.

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady