Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyDomov pro lidi, kteří se zajímají

Domov pro lidi, kteří se zajímají

Domov pro lidi, kteří se zajímají

Vysoký Újezd, to je domov pro aktivní golfisty a milovníky přírody

Přejete si žít v místě, ke kterému se váže historie a zároveň mít na dosah přírodu i všechny výhody hlavního města? Západně od Prahy najdete Vysoký Újezd, který tato kritéria splňuje. Srdce obce tvoří zámek, který se brzy promění v luxusní Wellness & Spa a hned vedle se nachází škola i školka. Zkrátka nepřijdou ani sportovní nadšenci, kteří si mohou zahrát na osmnáctijamkovém golfovém hřišti. A v případě, že budete chtít vyrazit na výlet, hned za rohem najdete například lom Velká Amerika, Svatý Jan pod Skalou nebo Karlštejn.

Black Roofs

CHYTRÁ INVESTICE VE SPRÁVNÝ ČAS

Chytré řešení jménem Black Roofs je skvělou volbou z mnoha důvodů – z Vysokého Újezdu stává moderní sídlo úspěšných, a je tedy jen otázkou času, kdy hodnota nemovitosti přesáhne vaši původní investici. A jelikož se jedná o ekodům, ušetříte zároveň na provozních nákladech domu tisíce ročně.  Jeho funkce totiž chrání domov před únikem tepla, stejně jako přírodu před nadměrnou ekologickou zátěží.

Společnost GETBERG už splnil nejeden sen o bydlení. Chceme být i vaším klíčem ke šťastné a spokojené budoucnosti s těmi, které máte nejraději. Chceme, abyste si takovou budoucnost představili vždy, když uslyšíte naše jméno. GETBERG – Klíč k vašim snům. Našimi základními pilíři jsou šetrný přístup k životnímu prostředí, využití kvalitních materiálů a vysoký komfort pro budoucí obyvatele našich staveb. Developerská společnost GETBERG tvoří domovy v Praze a nejbližším okolí od roku 2012 a je členem Asociace developerů.  www.blackroofs.cz

Facebook komentáře