Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy Hudba Šoubyznys

Dominika Myslivcová vydává svůj první videoklip Insta Queen

Před pár dny jsme vám slibovali překvapení, které chystá Dominika Myslivcová. A už je to tady! Instagramová královna a držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube si nejen pro své fanoušky připravila další parádní song. A jak jinak by se měl jmenovat, než Insta Queen?

Asi se nenajde nikdo, kdo by alespoň jednou neslyšel hit Dominiky Myslivcové s názvem Barbie Girl, který na YouTube vidělo přes 81 milionů lidí. O takovém čísle si čeští interpreti mohou většinou nechat maximálně tak zdát ve svých nejdivočejších snech. Samozřejmě i další songy či videa sexy blondýnky mají sledovanost v milionech. A kdo jiný než právě ona, kterou na Instagramu sleduje téměř čtvrt milionu lidí, by tedy měl přijít s písničkou Insta Queen (Instagramová královna)? „Natáčení jsem si užívala, bylo to super! Sešla se výborná parta lidí, a to je pak opravdu radost pracovat,“ pochvalovala si Myslivcová, která tak ani v době koronavirové krize nelenila.

Videoklip k Insta Queen má oficiální premiéru 1. května, což není náhoda. „Miluju jaro, když všude všechno voní. A miluju i svátek zamilovaných. Takže to byla jasná volba,“ vysvětlila Dominika. Uvidíme, jak česká instagramová královna zaboduje, nicméně Myslivcová je v podstatě sázka na jistotu. Propadáky v jejím podání se totiž zásadně nekonají.

Podobné příspěvky

Barbie dětem vydělaly pořádný balík!

Jaroslav Hauer

Zlato se dnes prodávalo za cenu 1800 dolarů za troyskou unci 

Afri

S. Dali and W. Disney's DESTINO

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady