Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Zpěvačka Lucy Junk pořtila svůj singl FLY AWAY

Dne 9.10.2013 v pražském podniku Solidní Jistota pokřtila zpěvačka Lucy Junk svůj singl FLY AWAY a to za přítomnosti řady známých osobností. Kdy ji mezi gratulanty dorazili poblahopřát taková jména jako je zpěvák Bohuš Matuš, zpěvačka Marie Pojkarová, zpěváci Davide Mattioli a Andrea Andrei, Dj Věra Patt, zpěvák Jan J. Nedvěd, zpěvák Jindřich Kraus a v neposlední řadě jedna z našich nejlepších současných zpěvaček, Helena Vondráčková, která se zároveň stala kmotrou tohoto prvního počinu mladé a talentované zpěvačky Lucy Junk. Kromě křtu singlu FLY AWAY se Lucy představila i v roli modelky, když šla včele dvou módních přehlídek, kdy se mimo jiné představila v luxusních šatech Glamor, jenž jsou dováženy z USA. 
 
Hned po křtu odletěla na měsíc a půl do USA, kde bude pracovat na prvním oficiálním videoklipu a připravovat se na získanou roli v americkém seriálu.
 
Singl FLY AWAY vychází v nákladu 3000 kusů a bude ZDARMA, distribuován na akcích, kde se Lucy Junk objeví či zájemcům bude zaslán. Jak Lucy uvedla „Chtěla bych tímto singlem potěšit co nejvíce lidí! Nelením, pracuji na sobě a příští rok se dočkáte mé debutové desky.“ 
 
Facebook komentáře

Sdílejte články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com