Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůSportJiné sportyDiplomats Polo Cup 2019

Diplomats Polo Cup 2019

cup

Diplomats Polo Cup 2019

Během druhého červnového víkendu se na chuchelském závodišti uskuteční tradiční mezinárodní turnaj v koňském polu Diplomats Polo Cup 2019. Jedná se již o pátý ročník a na jeho startu budou týmy nejen z Polska, ale i z Německa, a to z Frankfurtu, Mnichova, Berlína a Hagenu.

Začátek nedělního finálového dne turnaje je naplánován na 12.00 hodin a vstup je pro návštěvníky zdarma. Dobrou náladu podpoří hudební produkce profesionálního DJ, příznivci pola ocení nejen skvělou hru profesionálních hráčů ze zahraničí, ale mimo jiné budou moci ochutnat výtečná vína z vinného baru. Znalci jistě ocení skvělé šampaňské značky Tattinger a o občerstvení se postará food truck George Prime Burger.

Pořádá Prague Country & Polo Club

Tento pohár se letos koná již po páté a bude se konat pod záštitou brazilského velvyslanectví.  Polo je hlavní atrakcí této akce, jeho diváci budou mít možnost dozvědět se o kultuře hostujícího velvyslanectví a vychutnat si místní pokrmy a nápoje, stejně jako i kulturní zajímavosti.

HANDICAP:   -2 až 2

Goti CUP CHAMPAGNE 

V rámci seriálu mezinárodních turnajů pocházejících z Argentiny, které se dnes konají po celém světě, bude v Praze tento turnaj poprvé. Účast potvrdila řada vysoce postavených hráčů z celého světa. Je to speciální akce, která zajímá místní i mezinárodní sponzory.

HANDICAP:   otevřeno

Facebook komentáře

Sdílejte články