Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyDevátý ročník srazu motocyklů Vespa v Praze ve dnech 21.6. – 23.6.2019

Devátý ročník srazu motocyklů Vespa v Praze ve dnech 21.6. – 23.6.2019

Jizda motocyklu Vespa

Devátý ročník srazu motocyklů Vespa v Praze ve dnech 21.6. – 23.6.2019

Pojedeš na skútru, nebo na  Vespě?“ Pro nezasvěcené zdánlivě nelogická otázka. Vždyť vespa je přece také skútr, může někdo namítnout. Není to tak ale doslova pravda. Vespa je něco víc. Kdo nerozumí, měl by si pustit film Quadrophenia a  snad to pochopí.

Devátý ročník tradičního srazu  motocyklů Vespa  (kvalitního italského plechu) v Praze – Camp Džbán od 21. do 23.6. 2019 .

Místo konání zůstává staré známé: Camp Džbán, Nad Lávkou 672/5, Praha 6 – Vokovice. GPS: 50°05’55.6″N 14°20’11.1″E
Registrace účastníků bude probíhat v recepci na místě a nově i formou předprodeje s výhodami. Kompletní informace ohledně předregistace naleznete na http://www.vespaclubpraha.cz/pragovespa.

Hlavní program bude probíhat od sobotního rána. Můžete si přispat, ale nezaspěte: přímo v kempu bude za příjemnou cenu nabízena čerstvá snídaně a mnoho druhů voňavé kávy z pojízdné kavárny. Posilněni snídaní se můžete zastavit u některého se stánků našich partnerů a sponzorů. Chystáme pro vás pár novinek a překvapení, tak se budete mít na co těšit.

Přesně v 10:00 dopoledne vyrazíme na spanilou jízdu centrem Prahy. Po návratu (kolem jedné hodiny) se stavte na kávu nebo něco dobrého k jednomu ze stánků či do Restaurace Šárka, která nám letos opět připravila speciální menu. Touto dobou budou také v prodeji lístky do slosování o ceny – nezapomeňte se proto zastavit u našich hostesek a koupit si pár lístků: ceny budou opět hodnotné!

TZ/Vítězslav Křížek /www.vespaclub.cz/

Facebook komentáře

Sdílejte články