Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiZprávy z PrahyDen otevřených dveří společnosti MEYRA

Den otevřených dveří společnosti MEYRA

Den otevřených dveří společnosti MEYRA

Určitý nadstandard představují elektrické skútry, které jsou zajímavé pro aktivní seniory, kteří mají určité omezení chůze a potřebují zvládat větší vzdálenosti po vlastní ose.

A protože není nad to, vidět věci na vlastní oči a „osahat“ si je, zveme vás proto na den otevřených dveří, kde si výrobky můžete pořádně prohlédnout, k dispozici Vám budou zkušení odborní prodejci, kteří rádi odpoví na jakékoli otázky, pomohou s výběrem a  poradí, jaký produkt by pro Vás byl vhodný. vozickar pomoc

 

A teď trochu toho zajímavého z historie společnosti MEYRA:

Společnost  MEYRA  působí na českém trhu už hezkou řádku let. Začínala v r. 1991  jako prodejní kancelář  o několika lidech zastupující německého výrobce invalidních vozíků, jehož tradice sahá až do  30. let minulého století. Později se rozrostla o výrobní závod v Poděbradech a postupně otevírala pobočky v různých částech republiky, takže dnes můžeme říci, že její působnost je skutečně celorepubliková. Kromě Prahy najdete zastoupení v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Janských Lázních, Plzni a nejnověji také v Liberci.

Na každé z poboček Vám nejen poradí a nabídnou některý z výrobků, samozřejmostí je i servis, který poskytují školení servisní technici. A co nezvládnou sami, předají servisnímu oddělení Praze, v jehož dílně si poradí téměř se vším. 

 

Takže přijďte se podívat – a uvidíte!

 

Facebook komentáře

Sdílejte články