Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Co tají manželka Pepy Vojtka?

Každý v sobě nosíme nějaké to tajemství nebo třeba jen něco, o čem často sníme, ale nikterak veřejně neventilujeme. A pak se najednou ocitneme v situaci, kdy naše tajemství vypluje napovrch tak nějak samo …

Jovance Vojtkové, manželce rockera Pepy Vojtka, k tomu stačil jeden jediný výlet do jižních Čech. “Jsem z těch kopců a nádherné přírody úplně unešená”, jásala na jednom z výletů. “Fascinuje mě ten klid, do kterého se občas ozve zabučení krávy nebo mečení ovcí. To, doplněno zvoněním jejich zvonečků, ve mně otvírá vzpomínky na dětství …”

Sympatická maminka dvouletého Adámka, která si na jihu užívala relaxační výlet, se najednou rozpovídala. Vyprávěla o tom, že tatínek pochází z Makedonie, kam v dětství jezdila každé prázdniny. Vzpomínala, jak ji ráno budily zvonky ovcí, když je pastýř hnal na pastvu. “Život na venkově, třeba právě v jižních Čechách, je můj tajný sen”, ukončila své emoční vyprávění a povzdychla si: “No jo, no, moje sny jsou jedna věc, ale realita druhá; kvůli práci musíme zůstat v Praze.”

Hlubokou nad Vltavou, kde se Jovanka se svými blízkými ubytovala v hotelu Podhrad, si nemohla vynachválit. “Netušila jsem, že tak malé město skýtá tolik aktivit pro rodiny s dětmi. Adámek se vyřádil ve sportovně relaxačním areálu, podívali jsme se do ZOO, na zámek … Nejvíc nadšený ale byl z jízdy v golfovém vozítku na golfovém hřišti s výhledem na zámek. Ten tedy ohromil hlavně mě. A vůbec; co se týče města Hluboká, je na každém kroku vidět, že těm na radnici není jedno, jak se v jejich městě žije!”

Těžko říct, jestli se Vojtkovi někdy přestěhují na venkov a na zahradě se jim budou pást ovce … Třeba nakonec zvolí kompromis; dům v Praze a chalupu v přírodě, na venkově.

Podobné příspěvky

Pražané se připravují na podzimní úklid

Afri

Startup Readmio nechává ožít pohádky

Afri

Zvířata v pražské ZOO si pochutnají na vánočním smrku ze Staroměstského náměstí

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady