Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaHudbaCo spojuje politiky, herce, žokeje a Varhana Orchestroviče Bauera?

Co spojuje politiky, herce, žokeje a Varhana Orchestroviče Bauera?

Co spojuje politiky, herce, žokeje a Varhana Orchestroviče Bauera?

Velká pardubická vždy byla prestižní záležitostí. Proto se není čemu divit, že se na její třetí kvalifikaci sešly významné osobnosti společenského a kulturního života nejen z Pardubic, ale z celé republiky. Dokonce i lidé, kteří by se hned tak nepotkali! Většinu z nich navíc spojuje ještě jedno »tajemství«…

V Dostihovém klubu se před pár dny sešli politici, jako například místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Miluše Horská, primátor města Pardubice Martin Charvát, prezidentka LCI Hradrubice a radní města Pardubice Ludmila Ministrová, s umělci. Mezi nimi nechyběl herec Pavel Trávníček s manželkou Monikou, legendární žokej Josef Váňa, baletní mistr Vlastimil Harapes a také hudebník Varhan Orchestrovič Bauer. “Na koně jsem si vsadil, ale bohužel jsem nevyhrál,” prohlásil s úsměvem muzikant.

Většinu jmenovaných, ale spojuje ještě jedno – připravují (nebo se jej chystají navštívit) charitativní koncert Varhana Orchestroviče Bauera u příležitosti jeho padesátin a zároveň oslav třiceti let svobody, který proběhne 31. října 2019 v pražské Lucerně. Ten nabídne nejen skvělý hudební zážitek a exkluzivní hosty, ale má i charitativní podtext. Výtěžek půjde přes sdružení Lions Club Hradubice na podporu nevidomých a slabozrakých.

Pražský zpravodaj a VIP magazín Spycross jsou partnerem akce.

Vstupenky jsou již v prodeji.

https://www.ticketportal.cz/event/Varhan-Orchestrovic-Bauer-50?idp=1556961

Facebook komentáře

Sdílejte články