Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyChinaski „fušuje“ i do módy

Chinaski „fušuje“ i do módy

Chinaski „fušuje“ i do módy

Kolekce, která zaručeně pobaví, taková je již třetí řada Sunar Fashion. Maminky a tatínkové mohou své děti navléknout do oblečků s vtipnými a hravými hláškami. Tvůrci si na pomoc přizvali oblíbenou hudební kapelu Chinaski, která pomohla vytvořit edici triček pro děti a jejich rodiče a zároveň se stala jejich tváří.

Kolekce pro rok 2015 obsahuje celkem čtyři kousky oblečení – body, čepičku, tepláčky a šatičky v odstínech šedé a bílé s oranžovým potiskem. Vtipných hlášek je pak k nalezení celkem šest.

Vedle klasické kolekce vznikla i speciální limitovaná edice dětských triček, které jsou v kombinaci s dámskými a maminkovskými, stejně tak i pánskými a tatínkovskými tričky. Hlášky na ně navrhli členové hudební skupiny Chinaski. Design triček i navržené hlášky se odráží v písničkách kapely a jsou pro ně velmi typické. „Jako kapela máme radost, že můžeme vybočit z našeho klasického programu a udělat opět něco pro děti. Spolupráce se značkou Sunar je pro nás příjemné osvěžení. Žijeme našimi dětmi a kolekci jsme propojili s naší hudbou tak, aby potěšila jak malé, tak i dospělé,“ sdělil Michal Malátný (v dolní ředě vlevo) za kapelu Chinaski. (jet)

Facebook komentáře

Sdílejte články