Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyChcete být i vy na silnici králem?

Chcete být i vy na silnici králem?

Porsche

Chcete být i vy na silnici králem?

Autosalon 23: Od luxusu k levným dvojkolkám. Sáhnete po ultimativní výzvě, nebo funkční přesnosti? Nabídka pořadu Autosalon na televizi Prima uspokojí každého milovníka hýbátek. Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon již tento čtvrtek 4. června ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 6. června v 8.35 na Primě, případně 6. června ve 23.05 na CNN Prima NEWS.

Léto je tady a s ním i zvýšený zájem o rychlá kola. Chcete být i vy na silnici za jejich krále? Pak stačí jediné. Sledovat Autosalon a nenechat si inspiraci pro všechny motoristy ujít. Tentokrát se budou pálit pneumatiky. Ne v rámci pohanských slavností, ale ty, které jsou nasazené na vozech – a to na těch, které jezdí na silnicích. O jaké kousky půjde? Experti pořadu provětrají ikonické značky, které si rozhodně není třeba pořizovat, pokud plánujete jezdit výhradně doporučenou rychlostí. Takže k věci a seznamte se: BMW X6 M50i, Lamborghini Huracán RWD, Porsche 911 Cabrio nebo Ford Mustang Mach-E. Tato auta mají rychlost v krvi, a je jedno, jestli ji do žil rozhání tlukot klasického spalovacího motoru nebo elektřina. Jestli milujete vítr ve vlasech, rychlá kola a zrychluje se vám tep při pohledu na výše uvedené kousky, ladíte správně.

Ovšem nezapomeneme ani na ty, kteří mají hlouběji do kapsy, a dáme všem skvělý bazarový tip na velké SUV Kia Sorento a pak jednu designovku značky Volkswagen. Napovím – má názvem blízko k hmyzu, takže asi tušíte, o jaký kousek jde. A i u nich bude o čem mluvit, co testovat. Jsou to totiž ikonické kousky, které by měly patřit do každé domácnosti – která si zakládá na tom, v čem jezdí na výlety nebo na chalupu.

Je tu ale další kategorie cestovatelů, kterým ani výše popsané nic neřekne. A hledají mobilitu v ještě nižší cenové kategorii. A právě těm mohou experti pořadu Autosalon nabídnout skútr za 40 000 Kč. Plně elektrický a bezúdržbový. Pozor, na výběr je hned ze dvou modelů. Přifrčely z Číny, jmenují se Yadea a v testu slušně obstály. A když už je řeč o dvou kolech a jedné stopě, kolega Sršeň si pro všechny bajkery připravil malou letní motoškolu. To aby se ze svých letních, sluncem osvícených, ale i mokrých cest vždycky v bezpečí vrátili domů. Prostě – máte se na co těšit. Stejně jako vždy, ale to vy dávno víte.

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat ani web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte, i tentokrát to bude jízda!

 

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/7e1529fd4075ea748e3c70deb543e3a320200601054446/14f1ca557d9e0c448d475010e8db869120200601054446/09b446

 

Klára Kotábová | externí konzultant odd.Marketingu a PR pro televizi Prima

E klara.kotabova@iprima.cz

 

Facebook komentáře