Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiTiskové ZprávyCeny Grand Prix a Top Expo souboru stavebních veletrhů byly rozdány .

Ceny Grand Prix a Top Expo souboru stavebních veletrhů byly rozdány .

Ceny Grand Prix a Top Expo souboru stavebních veletrhů byly rozdány .

Druhý den mezinárodního stavebního veletrhu, 16. září 2015, byly slavnostně předány ceny Grand Prix pro nejinovativnější výrobky stavebních veletrhů a ocenění za nejpoutavější expozici Top Expo. Stalo se tak na galavečeru mezinárodního veletrhu FOR ARCH. 26. ročník veletrhu FOR ARCH a jeho souběžných veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, FOR WASTE & WATER a BAZÉNY, SAUNY & SPA probíhá od 15. do 19. září. Na ploše přesahující 40 000 m2 prezentuje své produkty z oblasti stavebnictví 830 vystavovatelů z 15 zemí světa.

Ceny Grand Prix si odnesly firmy ATTACK heating CZ, s.r.o. za automatický litinový kotel ATTACK FD AUTOMAT na pevná paliva a pelety, CARETTA SPA CZ s.r.o. za lázeňskou vanu Medico, Tepelná čerpadla AIT, s.r.o. za alpha innotec SWC/SWCV – kompaktní tepelná čerpadla země/voda, TOPINFO s.r.o. za praktickou příručku, která upozorní laickou veřejnost přehledným způsobem na možná úskalí při nákupu nemovitosti a Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. za inovativní řešení nosné stropní konstrukce pro svépomocnou výstavbu umožňující snížení konstrukční výšky, hmotnosti a pracnosti

Čestné uznání obdržely firmy BERNDORF BADERBAU s.r.o. za uzávěr, zejména pro uzavírání stavebních a technologických otvorů, Black and Decker Czech Republic s.r.o. za 18V sádrokartonářský šroubovák DEWALT DCF620, CULATELO s.r.o. za ČOV – Ecoflo, kompaktní biofiltr, SILVEKO, s.r.o. za špalíkové parketové lamely a nábytek do interiéru a Stanley, , H&M spol. s.r.o. za SKY FRAME CLASSIC bezrámové posuvné stěny.

Cenu Top Expo za nejpůsobivější expozici do 60 m2 si odnesli firmy:

* ADMONTER PARKETT STUDIO – Richard Jelínek s.r.o.

* APEX A s.r.o. + LEDCO s.r.o. + Delcomp, s.r.o.

* Tomáš Jíra

Ocenění Top Expo za expozici nad 60 m2 získali firmy:

* AQUAMARINE SPA s.r.o.

* BEST, a.s.

* HANÁK NÁBYTEK, a.s.

Čestným uznáním pak byly oceněny expozice:

* do 60 m2: ALFAHAUS s.r.o., Schmachtl CZ spol. s r.o., SINEKO Engineering s.r.o a VITAL TREND s.r.o

* nad 60 m2: AMBROVIT s.r.o., Bosch Termotechnika s.r.o. – divize Dakon a Junkers a SULKO

Facebook komentáře