Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyBENEFIT KLUB VoZP, to je vstupenka na zdraví

BENEFIT KLUB VoZP, to je vstupenka na zdraví

BENEFIT KLUB VoZP, to je vstupenka na zdraví

SLEVY PRO ZDRAVÍ, TO JE BENEFIT KLUB VoZP

BeneFit Klub Vojenské zdravotní pojišťovny je program slev a výhod pro registrované členy. Nabízí klientům přímý a snadný způsob, jak výhodně a pohodlně nakoupit.

KDO MŮŽE BÝT ČLENEM

Registrovat se může každý pojištěnec Vojenské bez ohledu na věk nebo délku pojištění. Přihláška je ke stažení na www.vozp.cz/benefitklub.

 

ČLENSKÁ KARTA S KÓDEM

Člen BeneFit Klubu obdrží členskou kartu, na níž je natištěn jeho unikátní kód. Ten bude zadávat při on-line nákupu produktů souvisejících se zdravím.

 

VÝHODY V E-SHOPECH

Slevový kód uvedený na členské kartě lze uplatnit v e-shopu portálu i60.cz na adrese www.i60obchod.cz, který se zaměřuje především na přírodní a bio kosmetiku, kvalitní doplňky stravy vyráběné na základě ajurvédských receptů, ale i potřeby pro aktivně trávený volný čas. Stačí kód zadat ve virtuálním košíku do kolonky „Slevový kód“ a kliknout na „Ověřit“. Na veškeré produkty bude poskytnuta sleva minimálně 20 %.

 

Členům BeneFit Klubu jsou dále po celý rok 2019 k dispozici výhody při nákupech v e-shopu lékárny Pilulka.cz. Po zadání hesla BENEFITKLUB do kolonky „Kód slevového poukazu“ se při nákupu nad 499 Kč automaticky načte doprava nákupu zdarma a navíc sleva 5 %.

 

LÁZEŇSKÉ A WELLNESS POBYTY SE SLEVOU

VOLAREZA je vyhlášená síť vojenských lázeňských léčeben (VLL). Poskytuje široké veřejnosti špičkové hotelové, léčebné a wellness služby v tradičních lázeňských destinacích.

 

Členové BeneFit Klubu mohou uplatnit slevu 15 % na veškeré lázeňské či wellness balíčky ve VLL Karlovy Vary (lázeňský hotel Sadový Pramen), VLL Františkovy Lázně (lázeňský hotel Kijev) a VLL Teplice (lázeňský hotel Judita).

 

V on-line rezervačním systému konkrétního lázeňského hotelu na www.volareza.cz si vyberete volný termín, zvolíte položku Balíčky, kde vyplníte datum příjezdu, a do kolonky „Slevový kupón“ zadáte heslo VOZP15. Systém započítá do kalkulace ceny slevu 15 %. Při nástupu k pobytu se pak musíte na recepci prokázat kartou člena BeneFit Klubu a platnou kartou pojištěnce VoZP, jinak sleva nebude udělena. Tato podmínka se u pobytů rezervovaných pro více osob vztahuje na každého z ubytovaných, tzn. sleva bude přiznána pouze těm, kteří předloží obě karty.

 

Nabídka se bude postupně rozšiřovat o další partnery nabízející zboží či služby, které souvisejí se zdravím. Informace o novinkách najdete na www.vozp.cz.

 

Pokud nejste klientem Vojenské zdravotní pojišťovny, je právě nyní ten správný čas se registrovat na www.vozp.cz/prihlaska. Pozor, přestupní období končí 31. března.

Facebook komentáře