Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Významná ocenění a volba prezidenta

AKCDne 23. února 2013 proběhla v Celostátní volební valná hromada Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Valná hromada se uskutečnila v hotelu InterContinental Prague a zúčastnilo se jí přes 200 členů AKC ČR. Mezi čestnými hosty byli generální tajemnice Slovenského svazu kuchařů a cukrářů SR paní Zuzana Důžeková, prezident Asociace hotelů a restaurací ČR pan Václav Stárek, předseda Folklorního sdružení České republiky pan Zdeněk Pšenica a ředitel prodeje do gastronomie ČR společnosti Bidvest Foodservice Milan Pech.

Již tradičně převzali z rukou prezidenta AKC ČR a předsedů poboček významná ocenění ti členové, kteří se svojí prací zasloužili o rozvoj Asociace. Kromě bronzových, stříbrných a zlatých medailí M.D.Rettigové byly uděleny i nejvyšší vyznamenání Asociace-Řád sv.Vavřince.

Na valné hromadě byla také slavnostně podepsána smlouva s novým generálním partnerem Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, kterým se stala společnost Bidvest Czech Republic s.r.o..

Přítomní členové zvolili pro další čtyři roky nové představenstvo, a to následně zvolilo ze svého středu nového prezidenta. Stal se jím znovu pan Miroslav Kubec, Executive Chef hotelu InterContinental Prague.

Letos oslaví AKC ČR 110 let od založení Ústředního spolku kuchařů, na jehož činnost AKC ČR v roce 1990 navázala. Hlavní úkol Asociace je vzdělávání a rozvoj české gastronomie.

Related posts

Benefiční aukce panenek známých osobností pro UNICEF 2018

Šebík

15. září – 11. říjen 2015, Galerie kritiků, Palác Adria, Praha

Afri

JIHOČESKÉ NOVÉ HRADY festival hudby, hudebních nástrojů a kulturních projektů

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady