Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyAdéla Gondíková se pečlivě stará o svého manžela

Adéla Gondíková se pečlivě stará o svého manžela

Adéla Gondíková se pečlivě stará o svého manžela

Čerstvě vdaná Adéla Gondíková říká, manžel mě má nejraději přírodní!

Ve svém věku prý už nemá usměvavá herečka čas ani myšlenky na řešení některých dilemat, která prožívají ostatní nevěsty a novomanželky. Není divu, po letech soužití s Jiřím Langmajerem už tvoří sehraný pár a svatba, kterou před médii utajovali, se nesla v pohodovém duchu. Možná i díky tomu se herečka nehroutila, když nešlo vše podle plánu, jak otevřeně přiznala.

„Šaty, které jsem nakonec měla, bych si, upřímně, sama nevybrala,“ svěřila se Adéla. „V mém věku je to se šaty složitější, původně jsem nechtěla odhalená záda ani dekolt, měla jsem pocit, že už se to nehodí.“ S výběrem si nechala poradit, a u hostů i fanoušků sklízela potlesk.

Tradiční hubnutí do šatů už tak štíhlá herečka řešit nemusela. Vyřešil ho za ni totiž ortodontista, který jí nasadil neviditelná rovnátka. Při plánování svatebního líčení se zase řídila vkusem svého nastávajícího: „když jsem řekla vizážistce, že máme na líčení hodinu, začala se smát. Obvykle prý s nevěstami stráví třeba tři hodiny. Já se moc nelíčím, a hlavně Jirka mě má nejraději úplně bez make-upu.“

I v každodenním shonu herečka dává přednost důkladné péči o tělo a obličej, než následnému maskování nedostatků. „Moje pokožka je extrémně suchá, takže používám tělové oleje Sabon,“ prozradila. Pečlivě se ale stará i o vizáž svého muže: „Když jdu nakupovat, tak vždy přihodím i něco pro něj,“ uzavírá se spokojeným úsměvem.

Foto: SabonAdela Gondikova

Facebook komentáře

Sdílejte články