Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiTiskové Zprávy2. Charitativní bazárek

2. Charitativní bazárek

2. Charitativní bazárek

Hotel Plaza Alta, restaurace 7 TACOS Steak & Grill a sdružení pro opuštěné psy Cibela
pořádají
2. CHARITATIVNÍ BAZÁREK

Praha, 23. 2. 2015 – Druhý ročník charitativního bazárku, jehož výtěžek je věnován opuštěným pejskům a kočičkám, pořádá hotel Plaza Alta a restaurace 7 Tacos ve spolupráci s občanským sdružením Cibela. Bazárek bude otevřen v pátek 27. března 2015 od 15 do 21 hodin v restauraci 7 TACOS Steak & Grill. V minulém roce bazárek vynesl 27 000 Kč. Moderátorem bude Dominik Zbrožek.

Nákupem oblečení, knížek, doplňků a dalšího zboží, které do bazárku věnovali především zaměstnanci a přátelé hotelů Jalta a Plaza Alta a restaurací COMO Restaurant & Café a 7 TACOS Steak & Grill, mohou návštěvníci přispět na dobrou věc a ještě si udělat radost. Loni bazárek vynesl 27 000 Kč a celý výtěžek byl předán občanskému sdružení Cibela, které podporuje psí a kočičí mikroazyly. Stejně tomu bude i letos.

„Úspěch prvního ročníku nás velmi těší a doufáme, že ho letos ještě překonáme,“ řekla Michaela Hajnová, provozní ředitelka hotelu Plaza Alta, a upřesnila: „Plaza Alta se je držitelem ocenění Evropské unie The Flower, které označuje kvalitní ekologické hotely. Dbáme na spojení komfortního ubytování s přísnými pravidly na ochranu životního prostředí a pomoc zvířatům k tomu patří.“
Rezervační manažerka hotelu a autorka projektu, Lenka Bízková, k tomu dodala: „V loňském roce jsme v bazárku měli přes 1 000 kusů oblečení a doplňků, knížky, elektroniku, malé kuchyňské spotřebiče. Letos chceme bazárek posunout o kousek dál. Vybíráme tedy především kvalitní zboží – v našem depozitu už máme například velmi pěkné a nenošené oblečení značek Pietro Filipi, Smash, Mango, Marks & Spencer, Tommy Hilfiger a další, spoustu skvělých knížek, sluneční brýle, šperky či hračky.“

V průběhu akce budou zástupci Cibely připraveni návštěvníkům poradit se vším, co se týká pejsků a kočiček, a pejky a kočičky hledající nový domov také přivedou s sebou. Pro děti bude připravená zábava v podobě her a soutěží a pro každého nakupujícího tombola o zajímavé ceny.

Program:
15 hod. Otevření bazárku
16 hod. Workshop a soutěže pro děti (např. Ušij si vlastní kočičku, omalovánky apod.)
18 hod. Pekelná módní přehlídka – moderují DOZER a METODĚJ
20 hod. Dort od pejska a kočičky
21 hod. Tombola a ukončení
Průvodcem celé akce bude Dominik Zbrožek

V den konání bazárku se bude nabízet také speciální citronáda za 5 Kč, jejíž výtěžek půjde rovněž na opuštěná zvířata. Případné neprodané zboží bude předáno Azylovému domu SKP v Horních Počernicích a občanskému sdružení Zachraň kočku.

Pro více informací se prosím obraťte na:
Kristina Maixnerová, 725 753 612, pr@hoteljalta.com
Michaela Hajnová, 220 407 081, gm@plazahotelalta.com
www.plazahotelalta.com

Facebook komentáře

Sdílejte články