Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

10 komiksů, které spolehlivě zabaví děti v karanténě

Komiksové čtení

Absence školy je možná pro spoustu dětí splněným snem, ale nemožnost vidět své kamarády nebo jít do oblíbeného kroužku už tak zábavná není. Děti jsou teď hlavně u počítače a knihu jim člověk jen tak jednoduše nevnutí. Nakladatelství CREW má však řešení – 10 komiksů pro děti jakéhokoliv věku.

Rozložení komiksů pomáhá začínajícím čtenářům s prvními texty. Díky obrázkům si děti lépe představí děj a neodradí je ani velké množství textu. Komiksy mohou číst i ti úplně nejmenší a to už od 3 let!

Aby se ke čtenářům mohly komiksy dostat i přes karanténu, probíhá teď v e-shopu Nakladatelství CREW (www.obchod.crew.cz) speciální akce – při nákupu nad 800 Kč je poštovné zcela zdarma! A to i na Slovensko! Navíc ke každé objednávce můžete získat speciální pracovní sešit Minikomiksář pro děti se spoustou komiksových úkolů. Stačí v objednávce do poznámky napsat heslo „MINIKOMIKSÁŘ“ a o zábavu v karanténě je postaráno!

 Děti od tří let

 Mimoni

Partu žlutých superpadoušských poskoků už znají všichni a to nejen díky úspěšným filmům. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se Mimoni dostanou také na stránky komiksů. Komiksová série je složená z jednostránkových epizod, které jsou zcela beze slov, takže si komiks mohou „číst“ i ti nejmenší čtenáři. Díky skvělým fórům a skvělému grafickému zpracování však potěší i ty odrostlejší.

Mimoni 1: Banán!, 48 stran, 149 Kč

SpidermanDěti od šesti let

 Bart Simpson

Tuhle žlutou rodinku a Barta určitě není potřeba představovat. Známý animovaný seriál zatím nemá nové díly, ale aby člověk nemusel oprašovat pořád dokola ty staré, je tady magazín Bart Simpson. Komiksy vyprávějící příběhy tohoto malého rošťáka mají nespočet dílů a v každém čtenáři najdou zcela nové historky,
u kterých se budou popadat za břicho.

Bart Simpson, 28 stran, 39 kč

DC Superhrdinky

Wonder Woman, Bumblebee, Batgirl, Supergirl, Poison Ivy, Katana a Harley Quinn se vydávají na svou nejnebezpečnější superhrdinskou misi. Během studia Odyssey pro kurz profesora Etrigana na Superhrdinské střední se tyto superschopnostmi nadané studentky vydávají na cestu, v jejímž průběhu se střetnou s kyklopem, vyhledají pomoc čarodějky, vyhnou se sirénám a ocitnou se v Podsvětí! Podaří se jim zachránit svého učitele, uniknout ničemnému Trigonovi a znovu získat Batgirlin Batplane? Nebo jejich výprava skončí EPICKÝM SELHÁNÍM?

DC Superhrdinky: Hity a Mýty, 128 stran, 249 Kč

Minecraft

Jedná se o první oficiální komiks ze světa Minecraftu! Tyler je obyčejný kluk, ale jeho život se změnil, když se s rodinou odstěhoval ze svého rodného města. Naštěstí má Tyler věrnou partu kamarádů, se kterou zůstává ve spojení prostřednictvím Minecraftu. Spolu s přáteli Evanem, Candace, Tobim a Grace už podnikli nespočet výprav napříč celým Overworldem a hledají novou výzvu. Rozhodnou se splnit nejtěžší úkol – vstoupit do Endu a postavit se enderdrakovi!

Minecraft komiks: První kniha příběhů, 88 stran, 199 Kč

My Little Pony

Vítejte v Ponyville, domově Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Applejack a vašich dalších oblíbených kamarádů!  Příběhy malých poníků známých ze stejnojmenného animovaného seriálu tentokrát v podobně komiksu. To nesmí žádnému fanouškovi těchto krásných stvoření chybět. A nezapomeňte – přátelství je magické!

My Little Pony: Návrat královny Chrysalis, 120 stran 229 Kč

SpongeBob

Kdo žije v ananasu na dně moře? No přece SpongeBob Squarepants! Historky z podmořského života houby SpongeBoba a jeho kamarádů hvězdice Patrika, Planktona, pana Krabse a dalších můžete tentokrát sledovat nejen na televizních obrazovkách v ranních hodinách. Komiksy fungují v kterýkoliv denní čas!

SpongeBob 1: Praštěné podmořské příběhy, 112 stran, 229 Kč

Děti od sedmi let

Mladí titáni do toho!

Robin, Starfire, Cyborg, Raven a Beast Boy – jsou tým mladí titáni. Nejsuprovější superhrdinská skupina ve vesmíru! Sledujte, jak bojují s pizzovým monstrem, s oživlou video konzolí a legií neschopných superpadouchů. Mladí titáni se pořád dostávají do šílených dobrodružství, jako je likvidace zločineckého golfového hřiště, když se stanou šéfy počítačové společnosti, zahrají si smrtící karetní hru, začnou provádět telefonické naschvály či organizují holčičí pyžamovou párty. Naši přátelé prochází tímhle chaosem a úděsem a vždycky vítězně (tedy, aspoň většinou).

Mladí titáni do toho! 1: Párty, párty!, 128 stran, 269 Kč

 Můj první komiks

Nakladatelství CREW vydává v edici Můj první komiks příběhy legendárních hrdinů ve zpracování pro nejmenší čtenáře, kteří s komiksem teprve začínají. Takže jak to bylo se Spider-Manem, Iron Manem nebo Avengers teď mohou vědět všechny věkové kategorie!

Můj první komiks: Spider-Man – Velká moc, velká odpovědnost, 84 stran, 199 Kč

 

 Děti od osmi let

Kůstek

Mix Pána prstenů a animovaných filmů od Pixaru – tak by se dal popsat legendární fantasy epos Kůstek. Zavede vás do světa, který je plný prapodivných bytostí – věčně hladových krysáků, bojových včel, obřích rudých draků (s doutníkem) a agresivních babiček. Do světa krásného i nebezpečného. Příběh začíná úprkem tří podivných bytostí z rodného města, pokračuje závodem krav a končí bojem o osud světa s tajemným Pánem kobylek a jeho hordami. Je tu všechno, co má klasické fantasy mít. Kůstek si rychle získal kultovní věhlas, veškerá možná ocenění a post jednoho z nejzásadnějších světových komiksů. Není divu, nabízí čtení, ve kterém se mísí humor s emocemi, napětím a hororem a jedno plynule přechází v druhé.

Kůstek 1: Útěk z Kůstkova,144 stran, 249 Kč

 Batman/ Želvy nindža Adventures

Animované světy kresleného seriálu Želvy nindža a Batmana se poprvé střetly a jak jinak, než v komiksu! Batman má problém. Z Arkhamu záhadně zmizeli jeho nejnebezpečnější protivníci a nikde v Gothamu nejsou k nalezení. Úplně totiž opustili jeho svět a objevili se v New Yorku, kde žijí tajemní želví nindžové.

Batman/ Želvy nindža Adventures, 144 stran, 299 Kč

 A tím to samozřejmě nekončí! Nakladatelství CREW mimo tyto krásné komiksy vydává také magazín Komiksové čtení, který je dostupný v trafikách a na to je i karanténa krátká! V magazínu je spousta skvělých komiksů pro začínající čtenáře a pro jejich rodiče také 10 důvodů, proč by děti měly komiksy číst.

Komiksové čtení, 80 stran, 79 Kč

 Všechny tituly jsou k dostání v e-shopu Nakladatelství CREW www.obchod.crew.cz

 

Dominika Kučinská, dominika@2media.cz, 2media.cz s.r.o., Pařížská 13, 110 00 Praha 1 – Staré Město, www.2media.cz

 

 

 

 

Podobné příspěvky

Divadlo Archa uvede 14. a 15. července premiéry

Afri

Jarní lyžování ve sněhovém království Leogang

Afri

Motorističtí fanoušci na barumce vzali registr dárců útokem. Kampaň Reklamních inženýrů přivedla do registru 571 nováčků za tři dny

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady