Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiVýstaviště v Holešovicích ozdobily luxusní vozy

Výstaviště v Holešovicích ozdobily luxusní vozy

Výstaviště v Holešovicích ozdobily luxusní vozy

Autorka tohoto článku je: Eliška Rybenská

Již 17 let je pro milovníky aut možnost navštívit autoshow. Vůbec nezáleží na tom, zda jste milovníkem veteránů, sportovních aut, nebo klasických osobních automobilů, které běžně vídáme na silnicích. Na této výstavě si přijdou na své všechny kategorie. Ihned co vejdete do výstaviště v Holešovicích, upoutá Vás pohled na vozy značky Porsche. Pány jistě potěší, že u žádného vozu nechybí slečny pracující zde jako hostesky. V hlavní hale jsou umístěny nejluxusnější vozy, mezi které patří McLaren, Porsche, Lamborghini, Maserati, Bentley, Jaguar, Alfa Romeo a spousta dalších. Dvě křídla výstaviště jsou poté doplněny veterány, na své si přijdou i milovníci skútrů, nechybí ani stánky s doplňky do vozů a jak už bylo napsáno výše, výstavu doplňují klasické osobní automobily – Citroën Cactus, Hyundai Genesis, Škoda Octavia Scout aj.

Letáčky, časopisy či jiné prospekty jsou volně k odebrání. Pro děti (i dospělé) jsou stolky u vozů vybaveny bonbony, lízátky či plakáty. Pro návštěvníky je zde i možnost zapůjčení si segwaye za cenu, kterou jinde nenajdete. Na výstavě se objevily i vozy, které byly k vidění na motoristické slavnosti Legendy, o kterých jsme psali v polovině června.

Jako doprovodný program jsou zde přichystané testovací jízdy. Ten kdo absolvuje testovací jízdu, je zařazen do soutěže o skútr o obsahu 125 ccm. Před výstavištěm probíhají otočné simulátory nehody, autobus městské policie, stánek pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet první pomoc atd.

Výstava má jednu malou chybičku. Její konání je pouze v termínu 25.-28.9.2014, což je jen jeden prodloužený víkend. Takže pokud nemáte žádné plány na víkend, zajděte do Holešovic. Cena vstupného činí 120 Kč, zlevněné vstupné je za 80 Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Otevřeno je každý den do 19:00 s výjimkou posledního dne, kdy je konec výstavy plánován již na 16. hodinu.

Facebook komentáře

Sdílejte články