Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Události

Vlastizrádci, kolaboboranti a lháři musí opustit Českou televizi, přejí si občané

Občané jakožto vrchní arbitři demokracie ve středu odpoledne pozvedli svůj hlas proti odpudivému a manipulativnímu vysílání, které Česká televize, placená z kapes daňových poplatníků, provozuje už dlouhá léta.

Řečníci, ale ani shromáždění si věru nebrali v hodnocení práce naší největší veřejnoprávní organizace servítky: Vlastizrádci, manipulátoři, lháři, to bylo skutečné hodnocení práce této organizace z úst těch, kterým má sloužit a reprezentovat jejich názory, zájmy a hodnoty.

Vystoupila na ní řada řečníků z různých občanských sdružení, malé neparlamentní politické strany a facebookových skupin. Občané zkritizovali zejména poslední “ideologickou linii”, podle které ČT postupuje, a to propagaci multikulturního smíchání evropských národů do hnědé lidské masy bez jakékoliv identity, a tudíž totálně a totalitně manipulovatelné, a halasnou  podporu, kterou propagandisté z ČT dávají ve vysílání organizovanému masovému přesunu migrantů z Asie a Afriky, který má naplnit šílenou představu kormidelníků Nového světového řádu usilujících o nahrazení dnešních  bílých Evropanů nově vytvořeným etikem.

Výsadní postavení v ocenění občanů v jeho vlastizrádné činnosti si vysloužil zejména dnešní premiér Sobotka, kterému se dostalo velmi nelichotivého označení “slizoun”.

Honza Dlouhý z Lidové fronty popsal svůj zážitek z jedné muslimy obývané čtvrti v Berlíně, kdy věci došly tak daleko, že prakticky všechny kavárny jsou muslimské a po ulicích člověk potkává jen muslimy a zahalené muslimky, pochopitelně obkroužené početným potomstvem, protože se množí mnohem rychleji než bílí Němci.

Téma manipulativního vysílání médií v Německu i Česku probral i další z řečníků, Zdeněk Chytra, který v Berlíně bydlí. Jiří Černohorský zase přesně pospal, jak na jejich cestě do Berlíny bylo jejich auto bleskurychle obkrouženo muslimskými čističi skel u automobilů a nebylo vůbec snadné, se jich zbavit. Teprve když definitivně pochopili, že cestující si jejich služeb nepřejí, jejich přátelská tvář se rázem zkřivila do nepřátelského šklebu.

Řečníci odsoudili poslední zprávu, která přišla od Evropského soudu, že národní státy nesmějí zadržovat ilegální migranty na svém území a prohlásili, že už Čechům v Čechách nic nepatří.

Jan Korál z nwoo detailně právnickou mluvou popsal všechny zločiny, kterých se zaměstnanci a řídící pracovníci ČT dopustili, počínaje šířením nenávisti proti skupině osob, vyzývání k a podporou páchání trestných činů, válek apod., a velmi přesně konstatoval, že právě takováto podpora vraždění a zločinů ze strany těchto médií, jako je ČT, nakonec měla na svědomí tisíce zabitých, zavražděných lidí a že tudíž tuto vinu nelze ze zaměstnanců a řídících pracovníků sejmout a zapomenout.

Luděk Toman

Podobné příspěvky

Hadouken! přivedli publikum na Sázava Festu do varu

Afri

Palestinci demonstrovali za neprodlené ukončení bombardování Gazy

Afri

Účast akcionářů na záchraně Smartwings zvyšuje pravděpodobnost, že stát aerolince pomoc poskytne

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady