Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy

Žluté lázně osvěžují svoje hosty vodní mlhou

otužilci a vltava

110 sezóna Žlutých lázní je v plném proudu. Sportovně relaxační areál u Vltavy nabízí osvěžení nejen v řece. Rozpálené návštěvníky čeká příjemné překvapení v podobě lehké vodní mlhy hned na několika místech v areálu. Řada lidí využívá také upravený vstup do vody a hitem jsou moderní vodní sporty.

otužování„Kromě dvou kašen, připravených sprch a samozřejmě komfortního vstupu do Vltavy čeká všechny, kteří k nám dorazí osvěžení v podobě vodní mlhy, kterou ucítí poprvé v břečťanovém tunelu nedaleko vchodu a pak ještě na dalších dvou místech v areálu,“ upřesňuje Hana Tietze, mluvčí Žlutých lázní.

Pražané také vyhledávají areál Žluté lázně díky široké nabídce vodních sportů, a to včetně těch moderních. „Hitem jsou jednoznačně paddleboardy, ale zájem je také o kajaky a třeba party vor. V horku je to na vodě zkrátka ideální. Navíc máme do konce září akci u elektrického hydrofoilu (eFoil), který umožní jezdci zvednout se z vody a letět zhruba metr nad hladinou,“ upřesňuje Petr Hozák, provozní ředitel Žlutých lázní.

Letní kino ve Žlutých lázních pokračuje každé úterý a sobotu

Úterní a sobotní večery tradičně patří na travnaté pláži letnímu kinu. Na plátně 11 x 6 metrů se po celý srpen budou odehrávat příběhy pod širým nebem. Organizátoři připravili nové i kultovní snímky především ze zahraniční produkce v originálním znění s titulky. Vybrané filmy nabídnou romantiku, dobrodružství, drama i akci. Diváci uvidí ještě tento měsíc například filmy Rozpolcený, Pařba ve Vegas nebo Ženy v běhu. Podrobný program je k dispozici na webu Žlutých lázní. Vstupné do kina se zvlášť neplatí, návštěvníci zaplatí pouze vstup do areálu. Projekce začne vždy po setmění, zhruba po 21. hodině.

Žluté lázně nabídnou i další akce. V průběhu prázdnin pokračují oblíbené stand up comedy Na stojáka, DJ’s party a otevřený je zdarma také dětský koutek.

Hana Tietze, mluvčí areálu Žluté lázně

E-mail: press@taiko.cz

Podobné příspěvky

Kristall centrum – centrum rozvoje osobnosti vás zve na ojedinělý seminář „Kvantová cesta k úspěchu aneb Síla myšlenky“, který se koná 18.-20.9. v Kristall centru na Kloboukově ulici v Praze

Afri

Znovu prožít mládí? Proč ne? Domluvte se s ďáblem!

Šebík

7 proti Thébám – metalová nálož hraná živě a nahlas .

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady