Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiTiskové Zprávy„Splnil se mi sen“, říká máma tří synů a majitelka Výukového centra Helen Doron English…….

„Splnil se mi sen“, říká máma tří synů a majitelka Výukového centra Helen Doron English…….

TV výuka angličtiny

„Splnil se mi sen“, říká máma tří synů a majitelka Výukového centra Helen Doron English…….

„Splnil se mi sen“, říká máma tří synů a majitelka Výukového centra Helen Doron English, a zároveň i jazykové školy, kde se učí anglicky miminka, studenti a dospělí až po důchodce.
V době, kdy Markéta Vaníčková řešila možnost vlastního podnikání, kde by se mohla realizovat a zúročit své dosavadní zkušenosti, dostala nabídku odkoupit licenci na výuku dětí metodou Helen Doron English. „Hned jsem věděla, že to je to pravé co chci“, vypráví sympatická maminka tří synů a dodává, že zásluhu na jejím rozhodnutí přistoupit na onu nabídku měla i možnost unikátního jazykového vzdělávání vlastních dětí.
„Výukové centrum Helen Doron na Praze 9 již pár let fungovalo, mně se však podařilo výrazně zvýšit počty dětských studentů a také rozšířit lektorský tým. V roce 2012 jsme přidali výuku dospělých Callanovou metodou, přestěhovali se do nových prostorů velkého domu se zahradou a krytým bazénem a také zavedli Miniškolku s angličtinou pro děti od 2 let“, přidává faktické informace Markéta Vaníčková.
Dozvídáme se, že nejmladší studentka do dětského kurzu Baby´s Best Start začala chodit ve věku 4 měsíců a že vedle unikátních výukových metod je výhodou i fakt, že se studenti mohou přímo ve Výukovém centru připravit a následně podrobit mezinárodním testům. Tak získají uznávané certifikáty Cambridge. Ty dětské mají příponu YLE, což znamená Young Learners a jsou ve 3 stupních. Poté následuje další stupnice úrovní. Maturitní úrovně PET dosahují děti již ve věku 13 let!
„Jedním z nich je můj prostřední syn Jakub (14let),“ pochlubí se hrdá maminka a dodává, že syn studuje na gymnáziu a z angličtiny má samozřejmě jedničku. „A právě tyto dny obdržel již podruhé přímo z rukou Helen Doron certifikát z testů Cambridge !“ Markéta Vaníčková dodává, že během nedávné návštěvy zakladatelky Výukového centra v Čakovicích převzalo certifikát celkem 28 dětí, což je obrovský úspěch.
O zakladatelce mezinárodní sítě jazykových škol angličtiny pro děti od 4 do 19 let
Helen Doron je britská lingvistka, která metodu vytvořila již před 30 lety. S týmem zkušených učitelů, metodiků a psychologů neustále vylepšuje a vytváří nové kurzy pro děti. Tyto kurzy vycházejí z napodobení bilingvního domácího prostředí pro dítě, které se tímto způsobem učí přirozeně, bez pocitu nudy nebo nějaké zátěže. Zároveň se tato metoda a témata, s nimiž se ve výuce pracuje, zasluhuje o celkový rozvoj dětí, kopíruje jejich vývoj a zájmy. V této době aplikací do chytrých telefonů a tabletů se děti mohou vzdělávat i za pomoci interaktivních učebnic, které komunikují právě prostřednictvím telefonů či tabletů, což je zcela unikátní.
Chcete se o výuce dozvědět více? http://www.anglictinapraha9.cz/
Zdroj a foto: Výukové centrum Praha 9

kuba a helen2 (Kopírovat)

Facebook komentáře

Sdílejte články