Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Tiskové Zprávy

Obchodní centrum Atrium Flora opět otevírá

Atrium Flora

Plánované otevření prostor obchodního centra Atrium Flora je 11. května. I přes postupné uvolňování jsou a nadále budou v obchodním centru uplatňována přísnější hygienická opatření pro ochranu zdraví návštěvníků i zaměstnanců. Atrium Flora pro bezpečí svých návštěvníků navíc pořídilo Rouškomat.

Obchodní centrum Atrium Flora se otevře veřejnosti opět 11. května 2020. V bezpečnostním režimu zahrnujícím nošení roušek a dodržování 2metrových odstupů si tak budete opět moci nakoupit obuv, oblečení či vybavení domácnosti. „Oblečení i obuv si budou moci zákazníci od 11. května opět zkoušet po předchozí dezinfekci rukou. Zavřené zůstanou restaurace, kavárna Starbucks s venkovním přístupem bude fungovat formou take-away. Spolu s tím bude nadále platit povinnost zahalení úst a nosu a nadstandardní hygienická opatření,“ přibližuje podmínky otevření obchodního centra ředitel Ivo Kolář.

Obchodní centrum i při částečném provozu aktivně navýšilo frekvenci dezinfikování společenských prostor a pro své návštěvníky pořídilo dostatek dezinfekčních prostředků, které jsou k dispozici jak u vchodů do Atria Flora, tak rozmístěné po obchodním centru. Stejná opatření budou platit i nadále. „Chceme našim návštěvníkům poskytnout dostatek dezinfekčních prostředků a zajistit bezpečí. Prosíme také naše zákazníky o dodržování dvoumetrových rozestupů a respektování pokynů pracovníků ostrahy,“ doplňuje Ivo Kolář. Návštěvníci si kromě dezinfekce, která je v obchodním centru k dispozici, mohou zakoupit ochranné pomůcky v nově instalovaném Rouškomatu. Ten je umístěný vedle prodejny Albert a pořídíte v něm roušky a nanoroušky, respirátory FFP2, dezinfekci i jednorázové rukavice. Platba v Rouškomatu probíhá pouze bezkontaktní kartou.

Celý tým Atria Flora věří, že společným dodržováním hygienických předpisů jak ze strany návštěvníků, tak ze strany obchodního centra bude návštěva obchodů bezpečná a pohodlná pro všechny zákazníky. Cílem je ochránit zákazníky obchodního centra i zaměstnance obchodů, kteří budou návštěvníkům opět k dispozici po celou otevírací dobu obchodů.

Aktuální informace najdete na webu www.atrium-flora.cz.

Adéla Kubaštová
E-mail: adela.kubastova@double-u.cz

Double-U PR, s. r. o.
www.double-u.cz

 

Podobné příspěvky

Missis 35 + paní Aleny Kostkové, vítězka soutěže v roce 2014

Šebík

Kde si lze užít noir turistiku?

Afri

Dnes si připomínáme 75. výročí Pražského povstání a konce druhé světové války

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady